Vánoční karneval - fotky

22.12.2010

V neděli 19. prosince se sešli v netradičních prostorách kostela Sacre Coeur na vánočním karnevalu pro děti a večerní party pro dospělé pozemkáři, jejich rodiny a přátelé. Program byl pestrý: zdobily se perníčky, tančilo se, k dispozici byl obrovský skákací hrad, klauni dětem vyráběli zvířátka z balonků, hráli s dětmi hry a moderovali celou akci.

Děti měly také možnost využít pestré malování na obličej. Jako hřeb celé akce byly vyhlášeny 3 nejlepší masky. Na prvním místě se umístila nejmladší účastnice – gejša. Druhé místo obsadil pankáč a na třetím bylo kuřátko. Vybrané masky byly oceněny volnými vstupenkami pro 2-4 osoby do dětského světa a velkými plyšovými hračkami. Dárky byly ale připravené pro všechny účastníky v maskách. Střežil je Ježíšek ve svém měšci pod stromečkem a děti si chodily vybírat. V průběhu celého dne Ježíškova „asistentka“ rozdávala bonbony a jiné dobroty.

Jsme rádi, že jsme se všichni mohli před svátky sejít a užít si vánoční atmosféru. Pevně doufáme, že se akce líbila a budeme se těšit na další ročníky.

Krásné svátky všem a jen to nejlepší do nového roku!

 

Kompletní fotogalerii z večera naleznete na http://csph.rajce.net/Vanocni_karneval_2010

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Vánoční karneval - fotky

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...