Vážení trenéři a zájemci o semináře

20.12.2012

Vážení trenéři a zájemci o semináře

Jménem Českého svazu pozemního hokej bychom Vám všem chtěli poděkovat za velký zájem o semináře v roce 2012 a budeme se těšit na další účasti a spolupráce v roce 2013. Doufáme, že počet trenérů se v příštím roce bude nadále rozšiřovat o další trenéry z řad mladých reprezentačních hráčů z celků z U18,U21 a mužů.

Již březnu bude možné na našich webových stránkách, si přečíst a stáhnout manuál pro trenéry, kde si můžete vyhledat, jak správně trénovat danou věkovou skupinu dětí. Čerpali jsme z materiálů, podle německého špičkového odborníka na mládež, který mimo jiné pracuje i ve Španělsku, Hörsta Weina. Osobně se s ním můžete setkat na březnovém semináři, kde nám svou koncepci představí. O termínu vás budeme ještě informovat. 

Dále budeme pokračovat v květnu praktickým seminářem pro brankáře (pro věkovou kategorii 6 – 18 let) pod vedením špičkovým českých brankářů, kteří byli několikrát oceněni na mezinárodní scéně, a to Pavel Hraba a Filip Neusser, dále pak Tomáš Hanus, Pavel Chrpa a Andrea Vančurová. 

V červnu nás navštíví Rüdi Hänel, což je mezinárodní trenér delegovaný FIH a to v termínu 20. - 26. 6. 2013. Zde je účast povinná na celou délku semináře, kde po skončení obdržíte certifikát od FIH. Pro mimo pražské bude zajištěné ubytování zdarma. Příspěvek účastníku tohoto semináře by neměl přesáhnout částku 500 Kč.  

Dalším velice zajímavým seminářem bude v září „Ohlédnutí za ME mužů (Antverpy) a žen (Athény)“ pod vedením Chrise Fausta a Miroslava Ludvíka. Opět přesný datum ještě určíme.

Máme přislíbeno v příštím roce 2013 semináře opět s Janem Ženatým (psychologie trénování), který tentokrát bude na jiné téma.   

 O přihláškách a přesných termínech na veškeré semináře vás budeme včas informovat!!!

Hezké prožití vánočních svátků a hodně štěstí v novém roce

   

Vám přeje

Tomáš Babický

      ČSPH

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Vážení trenéři a zájemci o semináře
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském