Jarní část Extraligy odstartovala!

12.4.2018

Z haly se hokej opět přesunul na venkovní hřiště a o víkendu 7. a 8.4. začala druhá část venkovní soutěže 2017/18.

První kolo jarní části posunulo v ženské extralize na první místo tabulky HC 1972 Rakovník, který předskočil SK Slavii Praha, po výhře 8:0 nad HC Bohemians. Nutno podotknout, že má Rakovník v tuto chvíli zápas k dobru. Na třetím místě je HC 1946 Praga, která o víkendu zvítězila 4:0 nad Mnichovicemi. Na druhé straně tabulky jsou se třemi body týmy HC Mnichovice, HC Bohemians a TJ Plzeň-Litice. Z těchto tří týmů má o zápas více Bohemka.

Mužská extraliga, která je rozdělena na skupinu A a skupinu B, odstartovala také druhý víkend v dubnu. Ve skupině A to byl dvojzápas HC President proti slovenskému týmu KPH Rača. V sobotu šlo o dohrávku z podzimu, ve které zvítězil President 4:3, v neděli se hrál již zápas jarní části, a v tom porazil HC President slovenský tým 2:1. V čele tabulky je v tuto chvíli SK Slavia Praha, na druhém místě HC Bohemians a na třetím TJ Plzeň-Litice B. 

Ve skupině B byly odehrány taktéž dva zápasy. V prvním duelu porazil HC 1972 Rakovník tým Bolevce 5:0 a v druhém utkání prohrál Hradec Králové těsně 1:2 se slovenskými Šenkvicemi. Na prvním místě je HC 1972 Rakovník se zápasem navíc, na druhém TJ Plzeň-Litice a na třetím místě HC Hostivař. 

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga ženy > Jarní část Extraligy odstartovala!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...