Hokej na Zemi - Vítěz bundesligy Tomáš Procházka

8.6.2017

Je tady nový díl HnZ: Final Four v Mannheimu, nová umělka v Rakovníku, portrét Hannah Krügerové, olympijské naděje v Hradci.

Trochu to trvalo, ale nový Hokej na zemi stojí za to. Co v něm uvidíte?

 

1)        Tomáš Procházka to dokázal! Stal se prvním Čechem v historii, který vyhrál německou bundesligu na venkovním hřišti. A my jsme byli s Hokejem na zemi u toho!

 

2)        Konec světové hvězdy: Naomi van As odložila pozemkářskou hokejku. Čím byla na hřišti výjimečná a co bude dvojnásobná olympijská vítězka a mistryně světa dělat dál? Prozradil nám to expert na nizozemský hokej Gino Schilders.

 

3)        V Rakovníku mají novou umělku a my jsme byli na slavnostním otevření hřiště: proč se výměna povrchu povedla tak rychle a je tahle tráva nejlepší v Česku?

 

4)        Turnaj olympijských nadějí v Hradci Králové – jak si stojí naše reprezentace ve středoevropském srovnání?

 

5)        Má zlato z Evropy a olympijský bronz. A pak taky jedno unikátní a netypické stříbro – v exkluzívním portrétu kapitánka německé reprezentace a Münchner SC Hannah Krügerová

 

Červnový díl Hokeje na zemi má premiéru na ČT sport v pátek 9. 6. v 8:55, reprízy jsou na programu v sobotu 10. 6. v 3:55 a ve středu 14. 6. V 11:35. A samozřejmě je magazín kdykoliv ke zhlédnutí (stejně jako všechny předchozí díly) na ivysílání ČT:

 

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/

 

Dobrou zábavu přejí Michal Dimitrov a Martin Hoffmann!

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Hokej na Zemi - Vítěz bundesligy Tomáš Procházka
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...