Vyprodaný stadion? To je ME v Londýně

24.8.2015

Vyprodaný stadion? To je ME v Londýně
Vyprodaný stadion? To je ME v Londýně

Londýn - 24. 8. 2015

Jak jsme zde již informovali, v pátek začalo v Londýně Mistrovství Evropy žen a mužů. Celý turnaj
od samého počátku provází bouřlivá atmosféra každodenně vyprodaného pětitisícového stadionu. Zahajovací den nabídl dva zápasy skupiny A mužů. V úvodním zápase potvrdili Holanďané roli favorita,
když porazili Španěly 2-0. Ve druhém utkání nastoupil domácí tým Anglie proti Rusku. Angličané se předvedli ve výborném světle, když soupeře deklasovali 10-1.

Sobota již byla svou nabídkou zápasů štědřejší. V mužské skupině B se nejprve utkali Irové s Francií,
kdy Irové zvítězili 4-3. Ve druhém utkání nastoupili vele favorité Němci proti silnému týmu Belgie. Německo neponechalo nikoho v nejistotě, jaké má tento tým ambice. Soupeře porazili hladce 4-0. Diváci dále mohli sledovat celkem čtyři utkání turnaje žen. Tato soutěž je velmi zajímavá i pro naše fanoušky, za dva roky totiž budeme všichni podporovat naše ženy v soubojích s těmi největšími hokejovými zeměmi starého kontinentu. Ve skupině A byla k vidění první bezbranková remíza mezi Belgií a Španělskem. Ve velkém stylu se uvedly hráčky Holandska, když s přehledem rozstřílely tým Polska 9-0. Ve skupině B to byl domácí tým, který potěšil fanoušky výhrou 2-1 v derby se Skotskem. Jako poslední se v sobotu mezi ženami představily obhájkyně titulu Němky a výhrou 4-0 nad Italkami si zajistily první body v turnaji.  

Neděle opět nabídla skvělý hokej. V prvním utkání dne zaznamenali ve skupině A Španělé první vítězství, když výrazně předčili soupeře z Ruska v poměru 9-0. Poté již následovala dvě utkání žen, ve skupině
A to byly Belgičanky, které zvítězily nad Polkami 1-4 a navýšily tak svůj bodový zisk. V dalším zápase Holanďanky opět potvrdily fantastickou formu, když přehrály Španělky 1-8 z pohledu soupeřek. Doufejme, že česká útočnice Bára Haklová, která se v Londýně připravuje na další sezonu se svým týmem, okouká taktiku našich budoucích soupeřek a zvýší tak šance svého týmu na úspěch v roce 2017. V dalším zápase mužské skupiny B porazili Belgičané Francii těsně 3-4 a získali tak první body v turnaji. V právě skončeném utkání skupiny A Holanďani přehráli domácí tým 2-0 a zchladili tak nadšení anglických fanoušků po první divoké výhře nad Ruskem. Zápas mezi Irskem a Německem skončil 0:2, kdy v 54. minutě skórovali Němci z rohu a poté v 56 gólem ze hry.

Výsledky zápasů můžete sledovat: http://www.eurohockey2015.co.uk/

 

První hrací víkend nabídl spoustu hokejových akcí, velké množství gólů a především skvělou sportovní show. Máte již svoje favority na titul? 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TURNAJE A ZÁPASY > Vyprodaný stadion? To je ME v Londýně
Loading...

TURNAJE A ZÁPASY

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

TURNAJE A ZÁPASY

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...