Začala Světová liga v Hradci Králové!

2.9.2014

Hradec Králové - V úterý 2.9. odstartovalo první kolo Světové ligy - kvalifikace na OH 2016.

Ukrajina – Litva 10:2 (4:1)

V zahajovacím utkání mužské části Světové ligy byl favorit jasný. Ukrajinci potvrdili papírové předpoklady i na hřišti a poměrně jasně si s Litevci poradili. V prvním dějství, které se stejně jako zbytek utkání, odehrávalo za hustého deště skončilo 4 brankami v litevské síti. Druhá polovina přinesla podobný průběh i příděl. Brankostroj Ukrajiny se zastavil na 10 brankách, kdy nejpilnějším střelcem byl Paziuk se čtyřmi zásahy. Konečný výsledek 10:2 tak odpovídal průběhu střetnutí.

Bělorusko – Slovensko 5:2 (4:0)

Kdo očekával vyrovnaný souboj v druhém utkání úterního programu, byl šokován. Slovensko nezachytilo začátek utkání a v průběhu 8 minut inkasovalo 4 branky. To značně ovlivnilo zbytek zápasu, a ač se Slováci snažili, na více než snížení na 2:5 to nestačilo. Našim východním sousedům slouží ke cti, že nastoupili díky velké marodce a suspendacím z minulých turnajů pouze s 12 hráči v poli a po celou dobu zápasu bojovali jako lvi. 

Ve středu je na programu nejprve utkání Ukrajina – Slovensko, následované prvním utkáním české reprezentace proti Litvě. Přijďte povzbudit český tým od 17.45 do Arény ve Farářství v Hradci Králové.

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > Začala Světová liga v Hradci Králové!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...