Zdrastvuj Checha!

16.7.2012

Aleksin, Rusko - Prvním vítězstvím pro nás byl už samotný odlet, ačkoliv se nepoštěstilo celému našemu týmu. Naše obavy se vyplnily a strašení "bubu" bylo na místě. Nastaly komplikace s vízy, díky nímž nedletěl náš německý trenér a tři kanonýrky, kteří nás doplní v úterý. Přisuzujme to pátku třináctého. Na palubu letadla jsme vstoupili s dobrou náladou a velkým očekáváním. Ať už z Ruska nebo z prvního letu. Nakonec pilot Cibulka situaci zvládl, i přes rušení signálu telefonováním jisté Máši z Ruska. Po dvou hodinách letu jsme se konečně ocitli na ruském území. Na moskevském letišti jsme se krátce občerstvili a pokračovali dál čtyřhodinovou cestou autobusem do cílové stanice, Aleksin. Už jen při pohledu z okénka autobusu, jsme si každý udělal obrázek o místním životě. K vidění nebylo nic než rozbourané domy, zastaralé auta a věznice, která se nachází blízko našeho komplexu. Během naší cesty jsme stihli pochopit, že ukazatelem největšího luxusu jsou neonová světélka.

Ve tři hodiny ráno, místního času, se za námi uzavřela brána, a ocitli jsme se ve sportovním areálu, který je ve zdejší krajině jediným moderním zařízením. Objekt sloužil k pořádání paralympiády, tudíž je určen pro mnoho sportů. Byly nám přiděleny pokoje a my jsme se zníčeni z dlouhé cesty odebrali ke spánku.

Po probuzení jsme se všichni přihnali na snídani, ale ta naše touhy neuspokojila. Na jídelníčku chyběly základní položky, jako jsou sýry, šunka a slané pečivo. Po snídani jsme se odebrali zpět na pokoje a šli dohnat spánkový deficit. Přeci jen, čtyři hodiny nejsou moc. Dalším dobrodružstvím dnešního dne se stal oběd. Milým překvapením bylo, že nebyl podáván boršč a pyrohy. I přes to, u nás oběd opět nezabodoval.

V odpoledních hodinách následoval krátký trenink, během kterého jsme sehrály přátelské utkání s rakouským týmem. Naše hra nás potěšila a s výhrou 2:0 jsme odcházely spokojené zpět na hotel. Tady nás čekala už jen regenerace, večeře a krátká porada, při níž jsme shrnuli dnešní výkon. Zároveň jsme s naším trenérem zvolili kapitána, kterým se stala naše hvězda Aďulka Bížová. I na její velké hlavě vynikly blízkající se jistkičky v jejích pronikavým očích.

Dokonce došlo i k prvním dvěma masážím, kterou si vyjednaly dvě největší hvězdy týmu. (a bylo to opravdu příjemné. Hmmm hrošík.) Dalším obdivuhodným výkonem se stal čin některých našich odvážných spoluhráček. Vydaly se na pospas ruské džungle a světu za branami. Z místního "supermarketu" se  naštěstí všechny vrátily ve zdraví a sklidily obdiv nás, méně odvážných.

Nyní sedíme na své proleželé posteli, přemítáme o životě a zítřejším prvním, a zároveň klíčovém klání. Čeká nás velmi těžký soupeř, celek Skotska, který známe už z přátelských utkání v Praze. Držte nám tedy palce v naší strastiplné cestě a my tu ze sebe necháme vše. V průběhu celého mistrovství se můžete těšit na naše "vtipné" reporty, ve kterých vám nastíníme naše bytí v Rusku. So call me maybe Vee a Kaa.

Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...