Zdrastvuj Checha! - den 6.

22.7.2012

Dnešní den začal trochu jinak než v předchozích dnech a to prodlouženým budíčkem bez rozběhání. Když jsme vstali šli jsme nasnídani, která byla v půl 10. Po snídani byl krátký odpočinek, po kterém následoval fotbal mezi mladými a starými. V dnešním zápase zvítězil tým mladých.

Jelikož byli po fotbale všichni utahaní, odebrali jsme se na pokoje, kde jsme si dali hodinku spánku. Po odpočinku následoval oběd, kde nás opět čekalo tradiční jídlo a to těstoviny a rýže. Kdo chtěl, mohl po obědě navštívit krámek za zdí. Ve 3 hodiny nás čekala porada v aule. Při poradě jsme si pouštěli zápas Rusek, abychom si ukázali jak na ně hrát. Po ukončení porady se většina týmu sebrala a šla fandit Litvě, která nám svojí výhrou mohla ulehčit cestu za postupem do A divize. Nemohly jsme se však soustředit jen na výsledek tohoto zápasu, nejdůležitější pro nás byla koncentrace na náš zápas.

O poločase jsme se odebraly na své pokoje, připravily jsme si hokejové věci a převlékly se do dresů. Následovalo klasické rozběhání a protažení hodinu před zápasem. Do zápasu jsme šli sice s tím, že musíme vyhrát, naše sebevědomí a myšlenky o tom však příliš nevypovídaly. Prvních 20 minut zápasu jsme se dokázaly Ruskám ve hře vyrovnat, na obou stranách proběhlo několik šancí, které mohly vést k otevření skóre. Bohužel vedení se ujal jako první ruský tým, který dokázal proměnit trestný roh. Po vstřelené brance se ruský tým ještě víc nabudil a my jsme už nahřišti nedokázaly prosadit, to co umíme. Několik minut před koncem prvního poločasu dokázaly Rusky po našich chybách z trestného rohu vytěžit penaltu. Ale v tuto chvíli nás, stejně jako po celý zápas, nejvíce dokázala podržet gólmanka Čecháková, která dokázala penaltu vychytat a udržet naši naději na obrácení výsledku v náš prospěch.

Ani 35 minut druhého poločasu však bohužel nestačilo na to, abychom vstřelily gól, i když jsme posledních pár minut zápasu tlačily na ruskou branku a měly šanci srovnat. Po prohraném zápase nikomu z násnebylo příliš do smíchu a všechny nás mrzel výsledek utkání. Nezbývalo nám však nic jiného než přijmout porážku a odejít ze hřiště na své pokoje. Hned poté jsme se odebrali na večeři a poradu, kterou jsme týmově ukončili dnešní den.

Čermačka & Kláryče

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 ženy > Zdrastvuj Checha! - den 6.
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...