Zdrastvuj Checha! – Poslední den

22.7.2012

Dnešní den jsme započaly jako obvykle ranním výběhem a snídaní. Poté následovala krátká pauza před poradou. Bylo nám řečeno, že máme přijít dřív. Čekalo nás hiphoperské představení v podání Cecíky group (Kačka Laciná a Verča Decsyová). Porada byla bezproblémová, dozvěděly jsme se, jak hrát na Rakušanky. Po poradě jsme se šly koncetrovat do svých pokojů, některé z nás sledovaly utkání Litva –Ukrajina z pohodlí balkónů.

Na zápas jsme šly s dobrou náladou a namotivované koncertem Cecíků a povzbuzující řečí od kapitánky teamu Bižulky. Zápas začal hymnami obou družstev. Od prvního hvizdu píšťalky jsme se snažily jít do všech balonů naplno. Měly jsme mnoho šancí, ale první proměnila v 22.minutě Bára Haklová ukázkovým bekhendem do sítě. Znamenalo to pro nás jednogóloové vedení, které jsme si udržely i přes infarktové stavy na konci zápasu až do poslední minuty a zvítězily.

To nám zajistilo minimálně třetí místo. Bohužel tímto pro nás nervy neskončily. Zbylo nám už jen čekat na výsledek následujícího zápasu Rusko – Skotsko. Výhra Ruska nebo remíza by pro nás znamenala druhé místo a postup do divize A. Po neuvěřitelných nervech, kdy šly Skotky do vedení po přikázané penaltě 0:1 a Skotském tlaku, Rusky v 33.minutě druhého poločasu vyrovnaly na 1:1. I přes neustálý tlak Skotek zápas skončil remízou. Propukla Česká radost.

Po hodinovém čekání, kdy jsme navštívily místní samoobsluhu a nakoupily občerstvení na oslavy, jsme si došly pro stříbrné medaile. Nafotily jsme spoustu krásných fotek, které budou určitě publikovány.

Loučí se s Vámi Czech team U21 holky, uvidíme se na letišti...so call me maybe...my jdem slavit!!!