Ženská reprezentace vyměnila trenéra

10.12.2010

Ženská reprezentace vyměnila trenéra

Reprezentační družstvo žen, které se připravuje na halové mistrovství světa v Poznani, má od začátku prosince nového trenéra. Původní kouč pro halový šampionát Christopher Bechmann se vzdal své pozice hlavního kouče z časových důvodů.

Úspěšného německého reprezentanta nahradil zkušený německý trenér Chris Faust. Bývalý bundesligový hráč vystudoval prestižní trenérskou akademii v Kolíně nad Rýnem a trénování se věnuje již od začátku devadesátých let. V roce 2007 vedl na halovém mistrovství světa ve Vídni australský národní tým žen, se kterým obsadil 6.místo. Chris je známý svým systematickým přístupem a je také uznávaný videoanalytik. Více informací o Chrisovi Faustovi naleznete zde: http://www.coachchris.de/5/Home_/_Startseite.html

Širší výběr ženské reprezentace tvoří v současné době 27 hráček. Po tréninku v Kostelci (11.12.) a soustředění na Stochově (27.-30.12.) se kádr zúží na cca 16 hráček. Součástí přípravy bude také série utkání v Německu v lednu 2011, která se sehrají na větším hřišti 44m x 22m, na kterém se bude hrát HMS v Poznani. Asistentka Chrise Fausta pro přípravu na HMS je Karolína Kříženecká. Češky nastoupí ve skupině A proti Nizozemsku, Ukrajině, Rakousku, Argentině a Kazachstánu.

 

Připravila Karolína Kříženecká

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Ženská reprezentace vyměnila trenéra
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...