Ženy ukázaly morál a slaví důležitou výhru!

5.9.2014

Hradec Králové - České reprezentantky si připsaly cennou výhru a přiblížily se postupu do dalšího kola Olympijské kvalifikace, když porazily nejvýše nasazenou Francii. V druhém utkání si Rakušanky poradily s Tureckem.

Rakousko – Turecko 1:0 (0:0)

V prvním utkání ženské části Světové ligy se představily týmy Rakouska a Turecka. Favorit byl vcelku jasný, nicméně na povinné tři body se až překvapivě natrápil. Minutu před koncem jinak na šance chudého utkání se prosadila Marianne Pultar z trestného rohu a Rakušanky mohly slavit. Turkyně překvapily svým progresem i zaujetím pro hru, je nutné s nimi počítat i v dalším průběhu turnaje.

ČR – Francie 5:4 po s.n. (1:3, 4:4), samostatné nájezdy 2:1

Reklama na pozemní hokej – tak by se dal stručně vystihnout duel s Francií. Češky nevstupovaly do utkání jako favorit, ale před plně nahuštěnou Arénou ve Farářství zaskočily Francouzky už ve 3.minutě, kdy se při svém prvním reprezentačním seniorském startu prosadila Kolářová. Díky několika nepřesnostem a značné nervozitě však domácí reprezentantky do poločasu o vedení přišly a po třech obdržených brankách odcházely se sklopenou hlavou. Po změně stran to však byl naprosto jiný výkon, plný nasazení a energie. A také plný branek – dvakrát se prosadila Bížová, jednou Haklová, která v reprezentaci předvedla zřejmě nejlepší výkon ve svém dosavadním působení. Aby byl krásný hokejový večer ještě s větší zápletkou, nechaly si Češky vstřelit krátce před koncem branku a bylo vyrovnáno. V samostatných nájezdech pak ukázala nervy ze železa mladičká Hrachová i ostřílená Laciná, a když se několikrát blýskla i brankařka Vančurová, bylo o vítězi rozhodnuto.

 

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Ženy ukázaly morál a slaví důležitou výhru!
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...