Ženy v tvrdém zápase nestačily na Rusko

31.7.2017

Přípravný zápas na domácí půdě proti reprezentaci Ruska prohrála Česká reprezentace 2:3.

Do zápasu nastoupily lépe naše reprezentantky a již v prvních deseti minutách se prosadila z rohu Veronika Nováková. Poté ale jako by se Češky uspokojily a polevily tempo. Rusky hrály tvrdý a přímočarý hokej. Srovnaly na 1:1 a měly více ze hry. V druhé polovině ale Česká reprezentace opět přidala a odměnou byl další gól z rohu, tentokrát z hokejky Adély Bížové. To Rusky ještě více nabilo a tlačily se častěji do šancí. České obraně se veškeré šance dařilo zmařit, až do doby než v poslední čtvrtině odpískal rozhodčí dvě diskutabilní penalty proti nám. Obě Rusko proměnilo a radovalo se tak z výhry 2:3.

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Road to Amsterdam > Ženy v tvrdém zápase nestačily na Rusko