Češi nestačili na Němce a zahrají si o bronz

16.1.2016

Češi nestačili na Němce a zahrají si o bronz

Praha 16. 1. 2016 - Zítra Češi vyzvou o bronz Rusy. Češi na finále nedosáhli. V semifinále, které mělo jasného favorita, podlehli Němcům 0:5. Přesto zítra se svěřenci trenéra Babického od 13:00 utkají s Rusy o bronzové medaile.

„Rusům většinou utkání o bronz nevycházejí. Trochu to i občas vypustí. My do toho půjdeme naplno a určitě chceme urvat medaile,“ i přes prohru v semifinále neskládal zbraně útočník David Vacek. 

Němci si zatím vedou na turnaji podle očekávání. Čtyři hladká vítězství znamenají suverénní postup do finále, kde se zítra střetnou s překvapením turnaje z Rakouska. „To vysoké skóre neodpovídá přímo dění na hřišti. Zápas byl do třicáté minuty zcela vyrovnaný. Navíc jsme dali dvě branky, když soupeř hrál power-play. S Rakušany nemůžeme absolutně nic podcenit, hrají poctivý hokej a jejich touha nás porazit bude obrovská,“ měl jasno kapitán Němců Linus Butt.  

Druhý hrací den halového mistrovství Evropy také určil první sestupující tým. Jsou jim Švédové, kteří po čtyřech prohrách se loučí s hlavní skupinou. O druhém sestupujícím se rozhodne zítra. 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > ME hala muži 2016 Praha > Češi nestačili na Němce a zahrají si o bronz
Loading...

ME hala muži 2016 Praha

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

ME hala muži 2016 Praha

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...