Žlutá je dobrá

31.10.2016

Už jste viděli stát na parkovišti u vašeho hřiště žluté auto? Tak to znamená, že svazový trenér Tomáš Babický nebo Petr Bodnár jsou právě na vašem hřišti. Tomáš a Petr už několik let úzce spolupracují s oddíly a jejich trenéry na rozvoji mládeže. A nyní je to Robstav stavby a.s., který podporuje nás a poskytl dvě auta na rok zdarma. 

 

„Už delší dobu jsme chtěli podpořit naše svazové trenéry a jsem rád, že se to povedlo. Tomáš Levý dal tip na Robstav, který spolupracuje s oddíle TJ Plzeň Litice. Pan Kozák z firmy Robstav nabídl spolupráci a poskytl na rok auta zadarmo pro Tomáše a Petra, ať nadále mohou podporovat oddíly. Smlouva je na rok, ale naše snaha bude co nejlépe firmu Robstav prezentovat a popřípadě nabídku prodloužit na další roky. Hlavně radost mám z toho, že tento sponzoring vychází z rodičů hráče. Máme spousty rodičů okolo nás, kteří dělají spousty věcí pro PH a rodiče jsou klíčové pro úspěch pro náš sport. Rád bych touto cestou poděkoval panu Kozákovi ještě jednou za jeho přízeň.“Děkuje za spolupráci Petr Keller. 

 

„Od chvíle co auta máme, tak musím říci, že jsme nepřehlédnutelní. Je to skvělá prezentace, jak pro Robstav, tak i pro pozemní hokej.“Komentuje Tomáš Babický 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Žlutá je dobrá

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...