Změna termínu semináře a registrace

26.3.2012

Změna termínu semináře a registrace

Seminář s názvem "Silové schopnosti a jejich rozvoj v tréninku u dětí do 14ti let" se přesouvá z 24.3. na 31.3. Přednášku a workshop povede jeden z největších odborníku na toto téma v republice doc. PaedDr. Tomáš Perič, Ph.D. z Karlovo univerzity. Neváhejte se přihlásit, seminář Vám přináší ČSPH zdarma!

Seminář začne v sobotu 31.3. od 9hod v klubovně Mirko Huptycha u hřiště SK Slavia Praha. Nejprve bude na programu přednáška (1,5hod) a poté bude praktický workshop (1,5hod). Přijďte získat zkušenosti od špičky v oboru - http://www.ftvs.cuni.cz/katedry/ppd/odd_dids/osoby_dids/peric/peric.htm.

Přihlásit se na seminář můžete ZDE.

Na seminář si vemte s sebou také sportovní věci!

V připadě jakýkoliv dotazů se neváhejte obrátit na tomas.babicky@pozemnihokej.cz.

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Změna termínu semináře a registrace

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském