Soustředění dívek U16/U17

Na začátku prosince v termínu 3. – 4.12.2018 se uskutečnilo první dvoudenní soustředění širšího výběru reprezentace dívek U16 / U17.

Kempu se zúčastnilo 24 hráček. Pro většinu dívek to bylo první soustředění ve sportovním centru Nymburk (pouze 3 hráčky zde byly již v minulosti). Tým absolvoval celkem 5 tréninků a rehabilitací v bazénu.

K hokejovým tréninkům, které byly zaměřeny hlavně na techniku a hru, patřily také kondiční tréninky pod vedením trenérky Jany Pacákové, která je od září novou posilou týmu.

Holky si vyzkoušely lekci taebo, trénink na bosu, kruhové tréninky a běžecký trénink v atletickém tunelu. Trenéři jsou si vědomi, že fyzická přípravaje velice důležitou součástí tréninku, a proto jí věnují pozornost.

V pondělí večer proběhlo seznamování, kde se měly všechny hráčky blíže poznat. Hráčky se hromadně představily a připravily si různé scénky.

Tento kemp realizačnímu týmu ukázal, že práce s touto generací je dlouhodobě na dobré úrovni a tým se zdá být slibně připraven konkurovat starším hráčkám. Rozkvět mladších generací je pro český pozemní hokeji pro hokej na světové úrovni klíčový.

Termín dalšího soustředění je naplánován na 25.3. – 26.3. 2019 v Nymburce. Z důvodu jarních prázdnin rušíme termín 25.2. – 26.2.2019

Veronika Decsyová

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy