Podmínky a termíny seminářů pro získání trenérských licencí 2019

Možnost získání V, IV, III. trenérské licence pozemního hokeje je tady.

Pro získání V a IV. licence je potřeba se zúčastnit minimálně 4 seminářů.

Pro získání III. licence je potřeba účastnit se minimálně 4 seminářů, napsat závěrečnou práci na odborné téma po dohodě s předsedou trenérsko-metodické komise ČSPH Petra Troníčka. Licence je platná na dva roky s možností prodloužení.

Pokud máte zájem o II. třídu licence, je potřeba absolvovat semináře na FTVS či ČUS, více informací vám opět poskytne Petr Troníček (petr.tronicek@gmail.com).

  • výživa sportovců (4.11.2018)
  • praktický seminář kondiční přípravy (listopad 2018)
  • halový hokej (zima 2018/2019)
  • koučing mladých hráčů (zima 2018/2019)
  • základní elementy pozemního hokeje (jaro 2019)
  • tréninková jednotka v praxi (jaro 2019)

První seminář o výživě sportovců se již nezadržitelně blíží, bude se konat v neděli 4.11. 16 – 19.hodin v Teal clubu, Údolní 212/1, Praha 4, Braník. Toto školení je připraveno na míru potřebám trenérů pozemního hokeje a bude ho zajišťovat externí dodavatel se 17letou praxí z oblasti stravování – Wellnessia. Možnost účastnit se tohoto školení má každý z členů Českého svazu pozemního hokeje za poplatek 150,- (výběr peněz bude probíhat na místě). Prosím, potvrďte svou účast na email Petra Troníčka (petr.tronicek@gmail.com). Více informací o obsahu semináře naleznete v přiloženém dokumentu.

Pokud Vás baví trénovat, pojďte si s námi, s Českým svazem pozemního hokeje, prohloubit své znalosti 🙂 Jestliže Vás zajímají jen jednotlivá témata, jste vítáni také – stačí se domluvit s Petrem o Vaší účasti.

Nezapomeňte se přihlásit do uzavřené skupiny trenérů na našem facebookovém profilu, kde budete nadále informováni o podrobnějších informacích ohledně seminářů.

Lenka Jeřábková

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy