Auto pro sport

Cestování novým a prostorným vozem pro všechny na soutěže, závody, turnaje, ale i soustředění či tréninky.

Český olympijský výbor připravil pro sportovní oddíly a organizace ve spolupráci se svým partnerem možnost pronájmu devítimístné dodávky na operativní leasing za unikátních podmínek. Cílem je pomoct svazům, jednotám, oddílům, klubům, ale i spolkům na nejnižší úrovni v mobilitě svých členů.

Program nese oficiální název Proace ProSport, více informací naleznete na dedikovaném webu www.autoprosport.cz.

“Účelem tohoto programu je zejména zajistit dopravu všem sportovním oddílům a klubů i na té nejnižší úrovni a přispět k renesanci sportu dětí, mládeže a dospělých v České republice,“ uvedl generální ředitel Toyota Česká republika Martin Peleška.

Pronájem osobní dodávky za výhodných podmínek je podle předsedy Českého olympijského výboru Jiřího Kejvala jedinečnou možností pro sportovní prostředí, jak zajistit mobilitu svých hráčů a materiálu. Sportovci budou mít k dispozici osobní verzi modelu Proace Verso Shuttle L2 2.0 D-4D 150 s 6st. Manuální převodovkou, v devítimístné verzi s klimatizací, autorádiem, tempomatem nebo zadními parkovacími senzory.

V ceně výhodného pronájmu ve výši necelých 7700 korun měsíčně bez DPH je i unikátní prodloužená záruka na 5 let nebo 1 milion kilometrů.

Soubor:
auto_pro_sport_-_informační_leták.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
3MB

 

Veronika Decsyová

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy