Turnaj školních kroužků …

Odpověď je jednoduchá. Dáte jim do ruky hokejku a hvizdem zahájíte zápas a je to 🙂 Radost ze hry byla opět vidět na všech třech hřištích turnaje školních kroužků, který se konal 9.3. v hale na Slavii. Tuto radost pro hokejové kroužky se nám daří v dětech vyvolat již popatnácté. Je to neuvěřitelné, ale tuto sobotu jsme oslavili 15. ročník školních kroužků pořádaný Českým svazem pozemního hokeje. Děti opět čekaly hokejové zápasy, kdy bylo 18 škol rozděleno do tří skupin. Každý si zahrál s každým a mezi zápasy se mohl rozptýlit na skákacím hradě, nafukovací klouzačce a nebo si vyzkoušet nejrůznější slalomy, střely a hry s hráči reprezentace do 18 let.

Překvapením tohoto ročníku bylo vystoupení kouzelníka Pavla Dolejšky, který s námi oslavil již 10. ročník, a proto bylo jasné, že i u toho patnáctého nemůže chybět.

Odměnou pro všechny hráče a hráčky bylo na konci předání pohárů, diplomů, placek, tašky plné ovoce a dobrot.

Velké díky si zaslouží kluci z národního družstva do 18 let, kteří nejen pomáhali připravit celý turnaj, ale také se věnovali dětem po celý čas turnaje. I setkání s reprezentanty bylo pro děti obrovským zážitkem. V neposlední řadě díky i předávajícím Karolíně Paterson, která na turnaji měla dvě své školy, Ginovi Schildersovi, který si tradičně s dětmi zahrál hokej u skákacích hradů, a jako speciálnímu hostovi MUDr. Richardu Marešovi, který působil jako lékař u reprezentace žen.

Děkujeme všem trenérům a trenérkám, že odvádějí skvělou práci. Velice nás potěšil příspěvek od klubu President Hockey Club: „Bylo to intenzivní, bylo to živý, bylo to úspěšný. Děkujeme našim reprezentantům, kteří dravě prošli všech 6 zápasů! Děkujeme naší úžasné fantase, za špičkovou podporu. A děkujeme i organizátorům za super pozitivní atmosféru. Prostě jsme si ten dnešní 15. Turnaj školních kroužků užili.“

I my organizátoři jsme si turnaj užili.

 

Více fotek naleznete:

https://www.flickr.com/photos/145075997@N05/albums/72157679298521608  

    
    

Martina Babická

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy