Kdo letos ovládl halu?

Hala je u konce, veškeré dění se opět přesune na velká venkovní hřiště, kde budou balónky létat vzduchem. Předtím je ale důležité, shrnout si, jak to letos v hale všechno dopadlo.

Starší žákyně bojovaly o titul mistra 2019 do začátku února. Na vrcholku tabulky jsou dva týmy se shodným počtem bodů: HC Hostivař a HC Bohemians. V posledním zápase sezóny se tyto dva týmy střetly a klání zvítězila Hostivař. Díky tomu také přebrala zlaté medaile pro mistryně ligy. Druhé místo patří HC Bohemians a 3. místo obsadila HC 1946 Praga.

Ligu starších žáku zvítězili hokejisté SK Slavia Praha, a to na skóre před druhým HC President a třetími HC Mnichovicemi. Liga byla velmi vyrovnaná, jak už napovídá stejný počet bodů všech tří prvních týmů.

Mezi dorostenkami to bylo o něco jasnější: Titul slavily hráčky TJ Plzeň-Litice, které v posledním zápase roztřílely Rakovník 8:0. Druhé místo obsadila SK Slavia Praha, před třetí HC Hostivař.

Soutěž dorostenců ovládl Rakovník, umístil se na prvním místě před kluby HC Mnichovice a TJ Plzeň-Litice. 4. místo obsadila SK Slavia Praha.

První ligu žen a postup do extraligy vybojovala Kadaň, která v nejvyšší lize vystřídá překvapivého sestupujícího, HC 1946 Pragu. Na druhém místě v I. lize skončily Litice a na třetím místě Rakovník B.

První lize mužů dominovala slovenská Rača. Na prvním místě má na konci ligy náskok 8 bodů před HC Hostivař. Bronzové medaile si odvezli hráči Litic B. Z extraligy mužů sestupuje HC President, který minulý rok do nejvyšší soutěže postoupil.

Mistrovské tituly v extraligách slavila mezi ženami tradičně SK Slavia Praha a mezi muži se po letech velké dřiny konečně radovali muži HC 1972 Rakovník.
Všem vítězům gratulujeme! Uvidíme, co nám přinese druhá část venkovní soutěže.

 

Veronika Decsyová

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy