Jarní část ligy je v plném proudu

Souboj o titul mistrů venkovní extraligy je opět v plném proudu. Soutěže odstartovaly jarní sezónu a veškeré dění se opět odehrává na umělé trávě.

Halu ovládl letos Rakovník a Slavia Praha, kdo převezme titul venku, zůstává stále nezodpovězeno. Úřadující mistři HC Bohemians a ženy SK Slavia Praha to letos nebudou mít s obhajobou vůbec lehké.

Ženská extraliga má z jarní části odehrané jedno kolo, ve kterém se střetly týmy Hostivaře a Slavie B (4:1), Hradec s Bohemians (3:0), Praga s Hostivaří (1:1), Slavia B s Rakovníkem (0:5) a Litice se Slavií (2:4). Tabulce momentálně vévodí HC Hostivař s 16 body, na 2. a 3. místě jsou se shodným počtem bodů Rakovník a Praga. SK Slavia Praha je až na 5. místě za Hradcem Králové. Poslední v tabulce je SK Slavia B s jedním bodem.

Mužská extraliga je jako již tradičně rozdělena na dvě skupiny. Skupině A kraluje SK Slavia Praha, která je momentálně o dva body před druhou Račou a o čtyři body před třetím Rakovníkem. V prvních dvou kolech jarní části se utkala Slavia s Liticemi B (5:1), Bolevec se Šenkvicemi (1:4), Litice B se Šenkvicemi (7:6) a Bolevec s Rakovníkem (0:15).

Ve skupině B je to na vrcholku tabulky mnohem jasnější. První Litice mají náskok devíti bodů před druhou HC Bohemians a třetí HC Hostivař. Poslední je HC President s 0 body. První hrací víkend jarní části se proti sobě postavily týmy Hradec Králové a HC President (5:1), Praga proti HC Bohemians (1:3), Litice A proti Hostivaři (4:0) a Litice A proti Bohemians (6:1).

Nově vysíláme vybrané zápasy extraligy živě! Více info se dozvíte zde.

Veronika Decsyová 

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy