Mistrovství Evropy muži – Francie (7. místo)

Ve čtvrtek 25. 7. odjíždí mužská reprezentace do Francie na nejspíš nejnáročnější mistrovství Evropy B divize v historii. Ve skupině naše svěřence čekají domácí Francouzi (na posledním MS porazili olympijské vítěze z Argentiny, a vyhráli Hockey Series Finals), Bělorusové (účastníci Hockey Series Finals v Kuala Lumpur) a Poláci (4. tým Series Finals turnaje v Indii).

Veškeré informace včetně odkazů na live stream, aktuální stav zápasů, výsledky, soupisky a články o mistrovství najdete na stránce

MISTROVSTVÍ EVROPY II MUŽI, FRANCIE

Ve druhé skupině jsou týmy: Rakousko, Rusko, Itálie a Ukrajina (všichni účastníci Hockey Series Finals).
První zápas 28. 7. v 19:00 čeká Českou republiku největší favorit turnaje, domácí Francie. Po volném dnu nastoupí Česká reprezentace 30. 7. v 16:45 proti Bělorusku a poslední zápas skupiny odehrají naši muži 31. 7. v 16:45 proti Polsku.
K přípravě se vyjádřil hlavní trenér Petr Troníček: „Do nominace jsme zařadili celkem 47 hráčů. Z toho se jich 27 omluvilo z reprezentace z různých důvodů. Od ledna jsme navázali spolupráci s kondičním trenérem Danielem Hejretem, ke kterému hráči docházeli na individuální tréninky. Od června až do odjezdu na ME příprava zintenzivněla – 2x týdně společný trénink na Slavii (k tomu stále individuální tréninky) a k tomu každý víkend herní kemp v Rakovníku. Příprava proběhla v maximální míře dané našimi možnostmi. Hráči měli veškerý servis k dispozici.“
Po příjezdu do Francie čeká v pátek reprezentaci trénink a přípravný zápas proti Rakousku. Zápas by měl týmu ukázat tempo nadcházejícího turnaje a kvalitu B divize. V sobotu je na programu opět trénink a v neděli první zápas turnaje.
„Video materiály, které máme k dispozici nám dávají určitá vodítka, jak bychom mohli na soupeře vyzrát a být v zápasech úspěšní. Nicméně celkový úspěch na turnaji bude vyžadovat výkon každého jednotlivce na hranici možností.“ říká Petr Troníček.

Česká republika muži – ME 2019

#HráčTýmPoziceGóly
1Babický MartinZáloha0
2Blecha MatoušObrana0
3Capouch MartinZáloha0
4Frantík FrantišekÚtok0
5Hanus MartinObrana0
6Hes OndřejObrana0
7Hraba PavelBrankář0
8Jahoda Tomáš(C), Záloha0
9Kasl JaroslavZáloha0
10Kurz FilipZáloha0
11Kurz VojtěchObrana0
12Lehovec MartinObrana0
13Procházka TomášObrana0
14Rozhon FrantišekZáloha0
15Seemann MartinZáloha0
16Soukup OndřejObrana0
17Soukup VítZáloha0
18Svatoň MarekÚtok0
19Tomeš Denis0
20Tran Thang Duong (Tomáš)Záloha0
21Trejbal JosefZáloha0
22Uhlíř Václav0
23Urbanec JanZáloha0
24Vodenka TomášÚtok0
25Zgraja MarekObrana0
26Zuna ČeněkÚtok0
27Železný JanÚtok0

Realizační tým:

Petr Troníček Hlavní trenér
Aleš Peřinka Asistent trenéra
Jiří Huptych Manažer týmu
Nikola Mládková Manažerka týmu
Magdalena Haltuchová Video operátorka
Martin Dvořáček Fyzioterapeut

Veronika Decsyová

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy