Mistrovství Evropy muži – Francie (7. místo)

Ve čtvrtek 25. 7. odjíždí mužská reprezentace do Francie na nejspíš nejnáročnější mistrovství Evropy B divize v historii. Ve skupině naše svěřence čekají domácí Francouzi (na posledním MS porazili olympijské vítěze z Argentiny, a vyhráli Hockey Series Finals), Bělorusové (účastníci Hockey Series Finals v Kuala Lumpur) a Poláci (4. tým Series Finals turnaje v Indii).

Veškeré informace včetně odkazů na live stream, aktuální stav zápasů, výsledky, soupisky a články o mistrovství najdete na stránce

MISTROVSTVÍ EVROPY II MUŽI, FRANCIE

Ve druhé skupině jsou týmy: Rakousko, Rusko, Itálie a Ukrajina (všichni účastníci Hockey Series Finals).
První zápas 28. 7. v 19:00 čeká Českou republiku největší favorit turnaje, domácí Francie. Po volném dnu nastoupí Česká reprezentace 30. 7. v 16:45 proti Bělorusku a poslední zápas skupiny odehrají naši muži 31. 7. v 16:45 proti Polsku.
K přípravě se vyjádřil hlavní trenér Petr Troníček: “Do nominace jsme zařadili celkem 47 hráčů. Z toho se jich 27 omluvilo z reprezentace z různých důvodů. Od ledna jsme navázali spolupráci s kondičním trenérem Danielem Hejretem, ke kterému hráči docházeli na individuální tréninky. Od června až do odjezdu na ME příprava zintenzivněla – 2x týdně společný trénink na Slavii (k tomu stále individuální tréninky) a k tomu každý víkend herní kemp v Rakovníku. Příprava proběhla v maximální míře dané našimi možnostmi. Hráči měli veškerý servis k dispozici.”
Po příjezdu do Francie čeká v pátek reprezentaci trénink a přípravný zápas proti Rakousku. Zápas by měl týmu ukázat tempo nadcházejícího turnaje a kvalitu B divize. V sobotu je na programu opět trénink a v neděli první zápas turnaje.
“Video materiály, které máme k dispozici nám dávají určitá vodítka, jak bychom mohli na soupeře vyzrát a být v zápasech úspěšní. Nicméně celkový úspěch na turnaji bude vyžadovat výkon každého jednotlivce na hranici možností.” říká Petr Troníček.

Realizační tým:

Petr Troníček Hlavní trenér
Aleš Peřinka Asistent trenéra
Jiří Huptych Manažer týmu
Nikola Mládková Manažerka týmu
Magdalena Haltuchová Video operátorka
Martin Dvořáček Fyzioterapeut

Veronika Decsyová

Týmy