Turnaje U6, U8 a U10

Nová sezóna klepe na dveře. Letní soustředění a hokejové kempy jsou za námi, tedy můžeme skočit do nové sezóny 2019/20.

Kategorie MINIBENJAMÍNCI U6:

Hradec  Králové                      29. 9. 2019        10:00
Mnichovice                                5. 10. 2019        10:00
Kbely                                            6. 10. 2019        10:00
Praga                                            6. 10. 2019        09:00
Hostivař                                      20. 10. 2019

Kategorie BENJAMÍNKŮ U8:

Praga                                            8. 9. 2019          10:00
Kadaň                                          21. 9. 2019        10:00
Litice                                            28. 9. 2019        10:00
Rakovník                                   28. 9. 2019        13:00
Slavia                                          29. 9. 2019        10:00
Mnichovice                              12. 10. 2019      10:00
Kbely                                          13. 10. 2019      10:00
Rakovník                                   20. 10. 2019      10:00
Litice                                           20. 10. 2019      10:00
Hostivař                                    20. 10. 2019

U obou kategorií se kluby hlásí pořadateli.
Adresy hřišť naleznete ZDE.

Kategorie PŘÍPRAVKA U10, má již pevně stanovené turnaje a soupeře:

1.kolo 15.9.2019 Rakovník 12:00
Rakovník 2x, Bohemians, Slavia 2x, Praga, Litice 2x, Kadaň 2x

1.kolo:15.9.2019 Mnichovice 10:00
Mnichovice 3x, Hostivař, Hradec, Budějovice, Kbely 2x, President

2.kolo: 22.9.2019 Litice 10:00
Litice 2x, Mnichovice 3x, Hostivař, Rakovník 2x, Budějovice

2.kolo : 22.9.2019 Bohemians
Bohemians, Slavia 2x, Praga, President, Hradec, Kbely 2x, Kadaň 2x

 3.kolo: 29.9.2019 Hradec 10:00
Hradec, Slavia 2x, Mnichovice 3x

3.kolo: 29.9.2019 Kadaň 10:00
Kadaň 2x, Hostivař, President, Budějovice, Litice 2x

3.kolo: 29.9.2019 Kbely 10:00
Kbely 2x, Praga, Bohemians, Rakovník 2x,

4.kolo: 6.10.2019 Slavia 9:30
Slavia 2x, Kbely 2x, Hradec, President

4.kolo: 6.10.2019 Budějovice 10:00
Budějovice, Hostivař, Rakovník 2x, Bohemians

4.kolo: 6.10.2019 Praga 9:00
Praga, Litice 2x, Mnichovice 3x, Kadaň 2x

 5 kolo: 13.10.2019 Hostivař (Praha) 10:00
Slavia 2x, Hostivař,Kbely 2x, President, Bohemians, Praga, Budějovice

5.kolo: 13.10.2019 Mnichovice (venkov) 10:00
Mnichovice 3x, Hradec, Kadaň 2x, Litice 2x, Rakovník 2x

Adresy hřišť naleznete ZDE.

  • Benjamínci (U8)Hokej pro dětiMinibenjamínci (U6)Přípravka (U10)Vypsané turnaje
    Rozlosování 2020/21
Týmy