Rozlosování 2019-2020 (U6, U8, U10)

KATEGORIE MINIBENJAMÍNCI U6:

Hradec  Králové                      29. 9. 2019        10:00
Mnichovice                                5. 10. 2019        10:00
Praga                                            6. 10. 2019        09:00
Hostivař                                      20. 10. 2019

KATEGORIE BENJAMÍNKŮ U8:

Praga                                            8. 9. 2019          10:00
Kadaň                                          21. 9. 2019        10:00
Litice                                            28. 9. 2019        10:00
Rakovník                                   28. 9. 2019        13:00
Slavia                                          29. 9. 2019        10:00
Mnichovice                              12. 10. 2019      10:00
Kbely                                          13. 10. 2019      10:00
Rakovník                                   20. 10. 2019      10:00
Litice                                           20. 10. 2019      10:00
Hostivař                                    20. 10. 2019

KATEGORIE PŘÍPRAVKA U10, MÁ JIŽ PEVNĚ STANOVENÉ TURNAJE A SOUPEŘE:

1.kolo 15.9.2019 Rakovník 12:00
Rakovník 2x, Bohemians, Slavia 2x, Praga, Litice 2x, Kadaň 2x
1.kolo:15.9.2019 Mnichovice 10:00
Mnichovice 3x, Hostivař, Hradec, Budějovice, Kbely 2x, President

2.kolo: 22.9.2019 Litice 10:00
Litice 2x, Mnichovice 3x, Hostivař, Rakovník 2x, Budějovice
2.kolo : 22.9.2019 Bohemians
Bohemians, Slavia 2x, Praga, President, Hradec, Kbely 2x, Kadaň 2x

 3.kolo: 29.9.2019 Hradec 10:00
Hradec, Slavia 2x, Mnichovice 3x
3.kolo: 29.9.2019 Kadaň 10:00
Kadaň 2x, Hostivař, President, Budějovice, Litice 2x
3.kolo: 29.9.2019 Kbely 10:00
Kbely 2x, Praga, Bohemians, Rakovník 2x,

4.kolo: 6.10.2019 Slavia 9:30
Slavia 2x, Kbely 2x, Hradec, President
4.kolo: 6.10.2019 Budějovice 10:00
Budějovice, Hostivař, Rakovník 2x, Bohemians
4.kolo: 6.10.2019 Praga 9:00
Praga, Litice 2x, Mnichovice 3x, Kadaň 2x

 5 kolo: 13.10.2019 Hostivař (Praha) 10:00
Slavia 2x, Hostivař,Kbely 2x, President, Bohemians, Praga, Budějovice
5.kolo: 13.10.2019 Mnichovice (venkov) 10:00
Mnichovice 3x, Hradec, Kadaň 2x, Litice 2x, Rakovník 2x

Týmy