Zápasy tento týden

Tento týden se hraje …

DatumDomácíVýsledkyHostéLigaMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Starší žáciStarší žáci D21000825 - oficiální
Starší žáciStarší žáci D21000830 Větrovský Aleš oficiální
Starší žákyně21000415 - oficiální
1. liga mužiBaráž - -
Starší žáciStarší žáci E21000863 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
Starší žáciStarší žáci D21000835 Koryťák Jakub oficiální
Starší žáciStarší žáci D21000833 Toth Alexandr oficiální
Starší žákyně21000413 - -
Extraliga ženySemifinále 1 Beneš Jakub
Pravda Josef
oficiální
Starší žáciStarší žáci E21000864 Škarda Alex oficiální
Extraliga ženySemifinále 2 Pivko Michal
Větrovský Aleš
oficiální
Starší žáciStarší žáci E21000865 Podzimek Daniel
Vodička Marek
oficiální
Starší žáciStarší žáci D21000834 Beneš Jakub
Jílek Ondřej
oficiální
Extraliga mužiSemifinále 1 Pivko Michal
Řehák Václav
oficiální
Starší žákyně21000414 - -
Starší žáciStarší žáci E21000850 Podzimek Daniel
Vodička Marek
oficiální
Extraliga mužiSemifinále 2 Jaroš Filip
Krýsl Michal
-
Mladší žáciMladší žáci E21000949 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000952 - -
Mladší žákyně21000588 - -
Mladší žákyně21000583 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000909 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000910 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000908 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000950 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000948 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000906 - -
Mladší žákyně21000581 - -
Mladší žákyně21000589 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000904 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000902 - -
Mladší žákyně21000585 - -
Mladší žákyně21000584 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000947 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000951 - -
Mladší žáci21000953 - -
Mladší žákyně21000586 - -
Mladší žáci21000954 - -
Mladší žákyně21000587 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000907 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000905 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000954 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000953 - -
Mladší žákyně21000580 - -
Mladší žáciMladší žáci E21000955 - -
Mladší žákyně21000591 - -
Mladší žáciMladší žáci D21000903 - -
DorostenkySemifinále 1 Fousková Lenka
Rozhodčí
-
DorostenkySemifinále 2 Koryťák Jakub
Toth Alexandr
-
Mladší žákyně21000582 - -
Mladší žákyně21000590 - -
DorostenciSemifinále 1 Koryťák Jakub
Toth Alexandr
-
DorostenciSemifinále 2 Beneš Jakub
Větrovský Petr
-
  • Benjamínci (U8)Hokej pro dětiMinibenjamínci (U6)NezařazenéPřípravka (U10)Zpravodaj
    Víkendové turnaje dětí
Týmy