Tereza Kopřivová si plní sen i díky Vám!

Dobré zprávy na začátek roku! Společně se nám podařilo splnit sen rakovnické brankářce Tereze Kopřivové, která před několika dny odletěla do Ameriky, studovat na univerzitě a hrát hokej v zámoří.

Loni byla pro Terezu uspořádaná sbírka, která jí měla pomoci sehnat finance na pokrytí nákladů spojené s cestou do USA. Moc nás těší, že jsme jako Hokejová rodina spojili síly a společně Tereze pomohli.

No a kam nakonec Tereza odcestovala? „Jsem na Limestone University v Jižní Karolíně, kde jsem nakonec dostala plné stipendium. Tuhle školu jsem si vybrala také protože se mi líbí zdejší zázemí, tým a okolí. Campus, jako celá universita není moc velká, takže se tady skoro každý zná, což se mi líbí. Nedokážu ani popsat to jak jsem šťastná že tu jsem a že se mi konečně splnil můj velký sen. Chtěla bych moc poděkovat jak mé rodině a okolí, které mě moc podpořilo, tak Vám, lidem, kteří jste přispěli na můj transparentní účet, bez Vás bych tady být nemohla! Díky Vám teď žiju svůj velký sen, díky Vám mohu studovat a hrát v USA. Nedokážu ani slovy vyjádřit jak jsem Vám všem za to moc vděčná.“

Terce přejeme mnoho štěstí a držíme jí palce! Děkujeme Všem, kdo Terezu podpořili!

 

Veronika Decsyová

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy