ME ŽENY: poslední zápas ve skupině nevyšel

Kromě napínavých zápasů v rámci Mistrovství Evropy žen se nám dnes představil Para tým Ráček pod vedením Karolíny Kříženecké. Od 18h na malém hřiště na Slavii nám ukázali jak trénují a hrají lidé s mentálním hcp.

Hráči se připravují na Speciální olympiádu v roce 2023. Během 45 minut jsme viděli spoustu hokeje, ale zábavy a nadšení.

Večer se odehrál pro náš výběr zatím nejdůležitější zápas. Výhra alespoň o čtyři góly proti zatím neporaženým Francouzkám by je posunula do semifinále. To se ale, bohužel, nepovedlo. Zápas provázela řada nepřesností ve střelbě i rozehrávce. Do poslední čtvrtiny se i tak šlo za nerozhodného stavu. Střelecké trápení obou týmů ale prolomila osm minut před koncem Gabrielle Verrier, která skóre upravila na konečných 1 : 0.

V pátek nás čeká zápas proti Litvě od 10:15.