HERNÍ KEMP RAKOVNÍK 2022

Komise mládeže a Sportovní centra mládeže organizují pod záštitou Českého svazu pozemního hokeje herní kemp talentované mládeže v Rakovníku – areál CAFEX.

KAPACITA KEMPU BYLA NAPLNĚNA. Hráči a hráčky 11 – 17 let se mohou přihlásit na SportWays kemp v Liticích ZDE

Tímto srdečně zveme hráčky a hráče na další letní herní kemp v pozemním hokeji, který se bude konat od pondělí 1.8. 2022 (příjezd 9:00-10:00 hod.) do pátku 5.8. 2022 (odjezd 13:00 -14:00 hod.).  

Skvělá příležitost, jak zlepšit své hokejové a sportovní dovednosti, tak poznat i nové kamarády. Na co se můžete těšit? Programem kempu je herní činnost jednotlivce, základní taktické prvky, rozvoj schopností a dovedností, prvky jiných kolektivních sportů (tenis, squash, beach-volejbal, stolní tenis atd.), životospráva, základy regenerace a jiné. 

Termín: 1. – 5.8. 2022

Věk: 9 – 15 let 

Přihláška: ZDE

Cena činí 5000,- Kč a zahrnuje ubytování, plnou penzi včetně svačiny, pitného režimu a využití veškerých dostupných sportovišť v areálu CAFEX nad rámec sportovního programu a sportovní tričko.

Jako první krok stačí vyplnit a odeslat přihlášku na odkazu výše. Po odeslání obdržíte do 2 pracovních dnů potvrzení o přijetí přihlášky a informace k platbě. Přijetí je omezeno kapacitou kempu. Případné dotazy posílejte na Karolínu Paterson, e-mail karolina.paterson@pozemnihokej.cz .

Formuláře s sebou: Posudek o zdravotní způsobilosti, Prohlášení o bezinfekčnosti a kopie pojišťovací karty

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy