Semináře pod křídly Erasmu a Hokejové akademie

Jste připraveni na další možnost vzdělávat se pod křídly Hokejové akademie?

Český svaz pozemního hokeje je zapojen do programu Erasmus na téma Good Governance. Toto téma se točí kolem všech činností potřebných k tomu, aby mohl klub řádně fungovat. V letošním roce plánujeme semináře v České republice, a v termínu 20. – 23. květen (datum bude finálně potvrzeno později), také na Ukrajině.

Všichni jste srdečně zváni na setkání v České republice, kde se dotkneme témat jako trenérství, rozhodčí, dobrovolnictví a genderové vyváženosti.

Zároveň bychom rádi oslovili ty z vás, kteří by měli zájem i o cestu na Ukrajinu, aby nám dali vědět. Zatím počítáme s nedělí 22. května a pondělím 23. května. Seznam účastníků není definitivní, ale předběžnou účast potvrdili Gabrielle van Doorn (manažerka hokejové nadace KNHB), Tom Pedersen (EHF development), Nathan Kip (Trainers development) a Coen van Bunge (rozhodčí). Tito odborníci s námi budou hovořit o svých zkušenostech jak na úrovni klubu, tak na úrovni nejvyšší.

V případě, že by měl někdo zájem připojit se Erasmus týmu a vycestovat na Ukrajinu, napište nám e-mail na csph@pozemnihokej.cz s předmětem „Erasmus“. Je zde místo pro 2 až 3 osoby.

Jakmile bude stanoven přesný termín semináře Erasmus v České republice, budeme vás o tom informovat na našem webu a sociálních sítích.

Kristýna Šafaříková

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy