Extraliga: Šlágry jak na vrchu, tak spodku tabulky

Udrží si muži Bohemians neporazitelnost i proti Liticím? Jak se bude dařit ženám ve slávistickém derby? I na tyto otázky odpoví víkend!

Extraliga mužů

Od jedenácti hodin se na Zeleném pruhu střetne Praga s Presidentem, ani jeden z týmů nezažívá nejlepší období. Případná výhra by je dozajista mohla nakopnout a pomoct zachránit sezónu, která nezačala pro oba týmy zrovna ideálně. První výhru si naopak připsal ve svém posledním souboji Hradec, který o víkendu posílený o toto vítězství narazí na Hostivař. Ta se v posledních utkáních s těžkými soupeři nedokázala uklidnit a využít nacvičených signálů, takže příliš bodů neslavila. V Hradci to bude dozajista boj a klíčová bude fyzická připravenost hráčů i rozhodčích. Jiný příběh se odehrává u Bohemians a Litic. Ti zažívají, alespoň prozatím, skvělé časy. Domácí klokani jsou stále jako jediní stoprocentní, což se pokusí udržet si i v nadcházejícím zápase. Obtížnost ale bude extrémní. Vše završí výjezd sešívaných do Rakovníka, kde se pokusí dobýt domácí skvěle organizovanou defenzívu. Jestli se jim to povede, můžete sledovat od 16 hodin na tamním hřišti.

11:00 HC 1946 Praga – President, Zelený pruh
R: Krýsl – Pivko

12:00 HC Slavia Hradec Králové – HC Hostivař, Hradec Králové
R: Machút – Větrovský A.

13:00 HC Bohemians Praha – TJ Plzeň Litice, Slavia Praha
R: Pivko – Vudmaska

16:00 HC 1972 Rakovník – SK Slavia Praha, Rakovník
R: Krýsl – Řehák

12.10. President – HC Slavia Hradec Králové 2:3 (1:2)
G: 4. Kavan, 39. Řehák – 14. Hynčík, 29. Toms, 56. Kulička
R: Krýsl – Troníček

Extraliga žen

Jestliže chce Hostivař uspět, musí rychle zapomenout na prohru se Slavií a ve středních Čechách předvést stejné výkony, které se jim dařilo ukazovat doma. Rakovník jim zadarmo nic nedá, jejich střelecké opory budou dozajista připravené a v plné síle. Derby Slavií se odehraje v Hradci, který si prochází složitým obdobím. Po skvělém začátku přišel útlum a nedaří se jim dostat se do zápasové pohody. To se rozhodně, i přes zaváhání z minulého víkendu, nedá říct o Liticích. Ty si chtějí smlsnout na Bohemians a ukázat, že prohra s Pragou byla jen přešlapem. Hřiště na Zeleném pruhu je ale vždy složité a dočkat se můžeme čehokoliv. K vidění byly i dvě dohrávaná utkání, první mezi Slavií a Hostivaří, druhé mezi Hradcem a Rakovníkem. K vidění byly v týdnu dvě výhry 3:0, jedna pro sešívané dívky, druhá ve prospěch Rakovníka. Více připravujeme do víkendového shrnutí.

10:00 HC 1972 Rakovník – HC Hostivař, Rakovník
R: Tóth – Beneš

14:00 HC Slavia Hradec Králové – SK Slavia Praha, Hradec Králové
R: Větrovský A. – Babická

17:00 HC Bohemians Praha – TJ Plzeň Litice, Zelený pruh
R: Jaroš – Větrovský P.

11.10. SK Slavia Praha – HC Hostivař 3:0 (1:0)
G: Neusser, 2x Hájková
R: Babická – Holek

12.10. HC Slavia Hradec Králové – HC 1972 Rakovník 0:3 (0:1)
G: 8. Daňková, 41. Vorlová, 51. Přibíková
R: Beneš – Tóth

Těšíme se na vás!

-ave- , -jam-

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy