Hokej na zemi: příběh V. Decsy, šance na OH, ME, Jansenová

Poslední Hokej na zemi v roce 2023 a celkově 107. má premiéru v pátek 1. září v 16:20. Po odvysílání je díl stejně jako všechny předchozí k dispozici v archivu i-vysílání pod linkem zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10552610198-hokej-na-zemi/

A co všechno uvidíte?

  • České pozemkářky se porvou o účast na olympiádě v Paříži! Na kvalifikační turnaj postoupili z B divize mistrovství Evropy v Praze. Máme pro vás nejdůležitější okamžiky turnaje i ohlasy hokejistek, trenéra Grundieho i slova uznání prezidentky EHF Marijke Fleurenové k programu státní podpory olympijského snu pozemkářek Česka
  • Decbheroucí a inspirativní comeback Veroniky Decsy. Její start na šampionátu v Praze je jako malý zázrak. Pro Hokej na zemi inspirativně vyprávěla o své lásce k hokeji, síle pozemkářské komunity, a hlavně neskutečné dřině, potu a slz. Po tragické nehodě na motorce Veronika přišla o otce a sama bojovala o život. Dokázala se vrátit – nejen k hokeji, ale i do reprezentace!
  • Česká televize odvysílala 10 zápasů z ME v pozemním hokeji v Mönchengladbachu. Pro nizozemské Oranjes to byl double, obhajoba titulů a také vstupenka do olympijské Paříže. Připomeňte si rozhodující okamžiky šampionátu, který ukázal rozmanitou krásu pozemního hokeje!
  • Trofej pro nejlepší střelkyni turnaje získala Yibbi Jansenová. Všech svých sedm gólů dala z trestných rohů. S dcerou dvojnásobného olympijského vítěze, brankáře Ronalda Jansena, jsme natáčeli už před čtyřmi lety při návštěvě klubu Den Bosch. A už tehdy byla devatenáctiletá Yibbi považována za nástupkyni legendární Maartje Paumenové.

Příjemnou zábavu přejí

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy