Shrnutí dění ze zasedání předsednictva

Mládí má budoucnost

Novým šéfem Komise mládeže je Tomáš Babický. Tomáš, společně za podpory Barbory Čechákové, odprezentoval plány na nadcházející 2 roky. Kromě pokračování v rozvoji mladých talentů (přes SpS a SCM) navrhli začít intenzivněji pracovat s výběrem U16 pod vedením Karolíny Kříženecké, aby mladí talenti získali více (mezinárodních) herních zkušeností a byli tak připraveni pro národní tým U18. Zároveň navrhli začít pracovat s týmem U14, aby si mladí hráči a hráčky osvojili základní dovednosti a získali první zkušenosti na mezinárodních hrách/turnajích.

Tomáš také povede toto léto Evnia kemp v Rakovníku, kde si účastníci užijí nejen týden plný dovednostních tréninků, her, zábavných aktivit, ale také se dozví něco málo o tématech jako je například „bezpečné sportovní prostředí“. Tohoto kempu, který je i letos již vyprodaný, se zúčastní mnoho zkušených trenérů.

Kontakt:
tomas.babicky@pozemnihokej.cz
+420 777 942 387

baracechakova@seznam.cz
+420 731 203 414

Jak lépe propagovat naši Hokejovou rodinu?

To je otázka, kterou (si) položil Aleš Větrovský, předseda marketingové komise, během své prezentace. Pozemák je skvělým příkladem, kde jsou vítáni holky a kluci, mladí a staří, zdraví i mentálně postižení. Náš sport je rodinný sport! Věříme, že pomáhat rodinám a přátelům trávit čas společně a užívat si přítomnost svých blízkých, je největší dar v životě. Aleš představil plán, jak se dostat do povědomí větší skupiny fanoušků. Tomáš Vohnický se zúčastnil schůzky a pomáhá se strategií marketingové komise. Kristýna Šafaříková, Kateřina Topinková, Barbora a Veronika Pažitkovy jsou členky komise a editorkami článků, které naleznete v našich sociálních médiích.

Jedním z hlavních cílů je blíže spolupracovat s lidmi z klubů, kteří mají na starost marketing. Ideou je mít nejméně jednoho člověka z každého klubu, který by byl součástí marketingové komise a společně tak byli silnější a úspěšnější v propagaci pozemního hokeje. Zajímalo by vás více o možnostech spolupráce? Neváhejte kontaktovat Aleše a připojit se k těm, kteří již součástí marketingové komise jsou.

Kontakt:
ales.vetrovsky@pozemnihokej.cz
+420 605 445 705

Fond solidarity

Předsednictvo souhlasilo s podporou nově vzniklého Fondu solidarity, který slouží těm, kteří to potřebují. V jiném článku můžete naleznout více informací, ale v krátkosti: Cílem je pomoci těm, kteří se nenacházejí v lehké životní situaci a nemají tak dostatek finančních prostředků, aby si mohIi užívat hokeje. Víte o někom, kdo by si menší podporu (ať již finanční či v jiné formě) zasloužil? Kontaktujte, prosím, Lenku Holubcovou nebo Gino Schilderse, ambasadory této iniciativy.

Kontakt:
lenka.holubec@net.cz
+420 724 156 667

gino.schilders@pozemnihokej.cz
+420 602 788 933

Různé

Dalšími diskutovanými tématy bylo výběrové řízení na nového dodavatele oblečení pro národní týmy, příprava na Radu klubů, která se uskutečnila 10.5. a v neposlední řadě aktuální situace ohledně rozpočtu.

Další předsednictvo se bude konat 17.6.2024.

 

-KŠ-

 

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy