HC 1946 Praga : HC 1972 Rakovník

Extraliga ženy hala
2022-2023


HC 1946 Praga
HC 1972 Rakovník



2

-



7

Final Score


Details

Datum Čas Liga Sezóna Číslo zápasu Celkový čas Stav zápasu
17. 11. 2022 17:00 Extraliga ženy hala 2022-2023 22002598 60' oficiální

Místo zápasu

Hala Plzeň

U Borského parku 2639/21, 301 00 Plzeň 3-Jižní Předměstí, Česko

Výsledky

Tým Výsledek
Praga Poražený
Rakovník Vítěz

Praga

# Hráč Pozice Góly Zelená Žlutá Červená
4 Bendová Tereza Obrana 0 0 0 0
16 Gloserová (Kolářová) Michaela Obrana 0 0 0 0
23 Horčičková Kateřina Útok 0 1 (8') 0 0
18 Hoštičková Kateřina Záloha 0 0 0 0
G Javůrková Petra Brankář 0 0 0 0
13 Kolářová Anna (C), Obrana 1 (18') 0 0 0
10 Kozlová Taťána Obrana 0 0 0 0
15 Semrádová Zuzana Útok 0 0 0 0
5 Topinková Kateřina Obrana 1 (26') 0 0 0
  Celkem   2 1 0 0

Realizační tým

Rakovník

# Hráč Pozice Góly Zelená Žlutá Červená
24 Bašová Kateřina Útok 0 0 0 0
2 Daňková Iva (Hudečková) (C), Útok 0 0 0 0
1 Grazová(Lešánková) Nikola Brankář 0 0 0 0
6 Hanzlová Karolína Útok 0 0 0 0
4 Matoušková Tereza (Kotálová) Útok 2 (8', 20') 0 0 0
14 Ohnemichlová Tereza Obrana 1 (28') 1 (38') 0 0
9 Přibíková Veronika Útok 3 (11', 40', 15') 0 0 0
16 Somolová Tereza Obrana 0 0 0 0
3 Tománková Veronika (Matoušková) Obrana 0 0 0 0
20 Vorlová Anna Útok 1 (31') 0 0 0
33 Wittmannová Petra Brankář 0 0 0 0
  Celkem   7 1 0 0

Realizační tým

Rozhodčí

  • Rozhodčí
    Babická Helena
    Šmídová Štěpánka

Game Timeline

Start

Start
23. Horčičková Kateřina
8'
4. Matoušková Tereza (Kotálová)
8'
14. Přibíková Veronika
11'
14. Přibíková Veronika
15'
13. Kolářová Anna
18'
4. Matoušková Tereza (Kotálová)
20'
5. Topinková Kateřina
26'
14. Ohnemichlová Tereza
28'
20. Vorlová Anna
31'
14. Ohnemichlová Tereza
38'
14. Přibíková Veronika
40'
Konec

Report

Karty a vyloučení

# Hráč Tým Karta Minuta Přestupek Délka trestu
23 Horčičková Kateřina HC 1946 Praga zelená 8 1
14 Ohnemichlová Tereza HC 1972 Rakovník zelená 38 1

Zranění hráči

# Hráč Tým Minuta Druh zranění

Poznámky

Blažek Ondřej
Seemann Martin
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
Kolářová Anna
Daňková Iva (Hudečková)
Typ zápisu : Po skončení zápasu
Zapisoval : TJ.Litice
Týmy