1.liga muži 2022-2023

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha B

Tabulka pořadí

Nadstavba:

1.liga muži nadstavba 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11391340182228
21382343232026
3136073331218
4134182549-2413
Tabulka po základní části:

1. liga muži 2022-2023

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11071234161822
21062233191420
3105052625115
4104152235-1313
5104062633-712
6102082639-136

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Nadstavba:

1.liga muži 2022-2023

Základní část:

1. liga muži 2022-2023

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
22002199 Toth Alexandr oficiální
22002200 Pivko Michal
Větrovský Petr
oficiální
22002198 Pravda Josef oficiální
22002202 Beneš Jakub
Répal Jiří
oficiální
22002201 Pivko Michal
Rozhodčí
oficiální
22002203 Pravda Josef oficiální
22002204 Hes Ondřej oficiální
22002205 Pivko Michal
Pravda Josef
oficiální
22002206 - oficiální
22002207 Pravda Josef oficiální
22002209 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
22002210 Řehák Václav oficiální
22002212 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002213 Fabisiak Marcin
Pravda Josef
oficiální
22002215 Rozhodčí oficiální
22002214 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002208 Koryťák Jakub
Pravda Josef
oficiální
22002211 Rozhodčí neoficiální
22002218 Koryťák Jakub
Pravda Josef
oficiální
22002217 Fabisak Marcin
Répal Jiří
oficiální
22002219 Fabisak Marcin
Pravda Josef
oficiální
22002221 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002220 Hes Ondřej
Pravda Josef
oficiální
22002216 Fabisak Marcin
Hynčík Tomáš
oficiální
22002224 Janeček Michal
Pauer Tomáš
kontumace
22002223 Barath Tomáš oficiální
22002222 Novotný Miroslav
Répal Jiří
oficiální
22002225 Fabisak Marcin
Pravda Josef
oficiální
22002226 Hes Ondřej
Koryťák Jakub
oficiální
22002227 Pravda Josef
Répal Jiří
oficiální

Tabulka střelců

1.liga muži 2022-2023

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Kovačevič Zdenko(C), Útok1900011
2Kos OttoZáloha1500011
3Lalík ŠtěpánZáloha1100012
4Ležal LukášZáloha800012
5Hošek Petr (LIT)810011
6Zuna ČeněkÚtok61004
7Brada MartinObrana50008
8Bicek Lukáš(C), Záloha500012
9Tomeš Denis50003
10Kroupa TomášÚtok, Záloha51007
11Matějovic Jaroslav500011
12Chabr OndřejÚtok40009
13Běžel Jaroslav ml.Útok400011
14Lachout DavidZáloha40008
15Mušinský MarekÚtok, Záloha40004
16Klouzal Pavel300010
17Žák MatejBrankář300011
18Koryťák Tomáš-Obrana311010
19Papírek VojtěchZáloha30007
20Mikulášik JánObrana200010
21Běžel JaroslavÚtok20005
22Holub TomášÚtok20002
23Nebeský Tomáš-Záloha200011
24Ebr FrantišekBrankář200012
25Strijbis PeterObrana, Záloha200010
26Vacek DavidÚtok20002
27Purkart DominikÚtok, Záloha20001
28Zajíc VojtěchObrana200011
29Smiatek DavidObrana20007
30Šteiner AdamÚtok20005
31Kordík JakubÚtok, Záloha20001
32Griebl Jakub-Záloha20003
33Drastík Tomáš-Útok, Záloha20005
34Gross Marco-Obrana20009
35Lehejček JanÚtok200010
36Chabr JakubObrana200011
37Lukeš Daniel200011
38Kraus Jaroslav20003
39Dobeš JiříObrana, Útok, Záloha20005
40Barcal LukášObrana21006
41Hofman Martin – duplicita-Útok10001
42Tóth AlexandrObrana10005
43Lančarič MartinÚtok10005
44Kruliš ZdeněkObrana11009
45Dvořáček Ondřej-Obrana, Útok, Záloha10001
46Melichar PeterZáloha100011
47Nocar LukášZáloha10002
48Setunský Petr100010
49Šmejkal JakubÚtok10004
50Šmíd ŠtěpánObrana, Záloha10006
51Dugovič MatúšZáloha10006
52Chroust Jiří-Záloha100012
53Sochor RadovanÚtok10001
54Augustinič AdriánZáloha10000
55Strejc Libor-Obrana10001
56Kasl JaroslavZáloha10001
57Sedláček JosefBrankář10008
58Herbel PavloZáloha10009
59Bilský PeterZáloha100010
60Podmanický RadekÚtok100011
61Rebec Jan10008
62Baxa Jáchym10007
63Kindl Jan10007
64Kožich LukášÚtok, Záloha10005
65Linhart AdamZáloha10003
66Jelínek PetrObrana, Záloha100010
67Jeřáb VojtěchÚtok10007
68Heger PatrikZáloha110010
69Macek Andrej-Útok, Záloha10008
70Jelínek MartinObrana, Záloha10008
71Gerlický Otakar-Záloha11007
72Hofman LukášObrana10006
73Průša MatyášZáloha10003

Základní pravidla soutěže

TERMÍNY NADSTAVEB

Nadstavba: 13.5., 20.5., 27.5.

Baráž: 10.6 a 11.6.

Rozpis soutěží sezona 2022-2023

Soupiska Hostivař A

Soupiska Šenkvice

Soupiska Slavia muži A

Soupiska Litice A

 

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy