1. liga muži hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC Slavia Hradec Králové

Tabulka pořadí

1. liga muži hala 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
110100091226930
21052360392117
3105145446816
4105144843516
5102173069-397
6100192892-641
700000000

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

1. liga muži hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
401 Kavanová Daniela
Pivko Michal
Oficiální
402 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
403 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
404 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
405 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
406 Toth Alexandr
Větrovský Petr
Oficiální
407 Hupcej Jaroslav
Toth Alexandr
Oficiální
408 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
409 Pravda Josef
Toth Alexandr
Oficiální
410 Hupcej Jaroslav
Toth Alexandr
Oficiální
411 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
412 Pravda Josef
Toth Alexandr
Oficiální
413 Toth Alexandr
Větrovský Petr
Oficiální
414 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
415 Toth Alexandr
Větrovský Petr
Oficiální
416 Mack Jiří
Toth Alexandr
Oficiální
417 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
418 Mack Jiří
Toth Alexandr
Oficiální
419 Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
420 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
421 Hupcej Jaroslav
Pivko Michal
Oficiální
422 Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
423 Hupcej Jaroslav
Větrovský Petr
Oficiální
424 Hupcej Jaroslav
Větrovský Petr
Oficiální
425 - -
426 - -
427 - -
428 - -
429 - -
430 - -

Tabulka střelců

1. liga muži hala 2019-2020

HráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
Hynčík TomášHradecÚtok, Záloha240007
Trávník MarekPresidentObrana, Útok, Záloha2031010
Krýsl MichalBolevecÚtok, Záloha1800010
Kulička JiříČesko muži U21Útok161006
Holub TomášČesko mužiÚtok151108
Toms MartinHradecÚtok, Záloha1310010
Rychetník JakubPresidentZáloha1222010
Lalík ŠtěpánČesko muži U21Záloha1200010
Vymyslický FilipHostivařÚtok121006
Vychron David-Záloha110006
Heger PatrikLiticeZáloha110008
Běžel Jaroslav-Útok81008
Janoušek MiroslavPragaZáloha700010
Chudý JakubHradecZáloha70003
Pauer TomášHostivařZáloha60008
Dolejš JanLiticeÚtok, Záloha61006
Šimánek MartinPragaZáloha500010
Průcha VáclavHostivařObrana500010
Šimánek TomášPragaObrana410010
Kavan MatějPresidentObrana42008
Kopřiva TomášPragaZáloha400010
Zdeněk RobinHradec(C), Záloha40008
Landa JakubHostivařÚtok42008
Pavel JanPragaZáloha310010
Lomský JiříPresident300010
Svoboda LukášHostivařÚtok30002
Brada MartinLiticeObrana30108
Schreyer MartinPragaObrana32218
Rebec JanBolevec30004
Kordík Jakub-Útok, Záloha30106
Houška AntonínHostivařÚtok30004
Strejc Libor-Obrana200010
Rak VítekHradecZáloha20008
Lowinger Matěj-200010
Vodrážka MartinBolevec21004
Kudlič JosefLiticeZáloha20002
Klouzal PetrHostivařZáloha210010
Řehák VáclavPresidentÚtok, Záloha210010
Koucký TomášPresidentÚtok, Záloha21008
Beníšek DavidHostivařZáloha20004
Kolanda RadekPresidentObrana210010
Bursík DenisČesko chlapci U18Záloha20008
Vaníček JakubPragaÚtok10003
Levý Tomáš-Záloha111010
Koryťák TomášLiticeObrana11108
Vokurka MartinLiticeBrankář10006
Vízek Martin-Obrana, Brankář100010
Rychetník JanPresidentObrana, Záloha130010
Chabr OndřejČesko chlapci U18Útok10002
Chlapec PavelPraga(C), Obrana100010
Franc JiříHradecObrana, Záloha10002
Poustka LukášHC Heidelberg (GE)Obrana10002

Základní pravidla soutěže

Systém hry

Každý s každým dvoukolově

Technické zajištění

07.12.2019 President Hala Slavia
05.01.2020 Kadaň Hala Kadaň
11.01.2020 Praga Hala Hradec Králové
26.01.2020 Hradec Hala Slavia
15.02.2020 Litice Hala Plzeň

 

Týmy