1. liga ženy hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

Skupina C (o vítězství):

1. liga ženy hala – Skupina C

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1330017899
23201171166
33102161333
43003422-180
Skupina D (o pořadí):

1. liga ženy hala – Skupina D

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13300364329
232012715126
331022324-13
43003649-430
Skupina A

1.liga ženy hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13300285239
23201217146
33102191633
43003040-400
Skupina B

1. liga ženy B hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
13210171167
23201191456
331111415-14
430031222-100

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

1. liga ženy A hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001037 Holek Tomáš
Větrovský Aleš
oficiální
21001038 Fousková Lenka
Holek Tomáš
oficiální
21001032 Fousková Lenka
Větrovský Aleš
oficiální
21001031 Babická Helena
Holek Tomáš
oficiální
21001039 Babická Helena
Pravda Josef
oficiální
21001040 Babická Helena
Pravda Josef
oficiální
21001033 Babická Helena
Fousková Lenka
Kontumace
21001034 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21001036 Mack Jiří
Smekal Lukáš
oficiální
21001042 Fousková Lenka
Větrovský Petr
oficiální
21001035 Fousková Lenka
Větrovský Petr
Kontumace
21001041 Hupcej Jaroslav
Novotný Miroslav
oficiální
21001043 Fousková Lenka
Větrovský Aleš
oficiální
21001044 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21001045 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21001046 Babická Helena
Větrovský Aleš
oficiální
21001049 Janeček Michal
Větrovský Aleš
oficiální
21001047 Janeček Michal
Větrovský Aleš
oficiální
21001050 Babická Helena
Smekal Lukáš
oficiální
21001048 Babická Helena
Smekal Lukáš
oficiální

Tabulka střelců

1. liga ženy hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Bubelová KateřinaKadaňÚtok14100
2Duchková LucieLiticeObrana, Záloha13000
3Jirkovská MagdalénaRakovníkÚtok10000
4Buňatová KateřinaKadaňÚtok, Záloha10100
5Fousková EliškaČesko dívky U18Útok9000
6Janoušková (Vařeková) MichaelaSlavia B7000
7Borská (Mikešová) KarolinaBohemiansObrana, Útok, Záloha7000
8Hraníčková EliškaČesko dívky U18(C), Útok, Záloha6000
9Fousková (Veselá) Lenka-6000
10Kallauschová (Nyklová) PetraBohemiansÚtok, Záloha6000
11Svatošová (Mrzenová) JanaSlavia5000
12Pažitková VeronikaMnichoviceObrana, Záloha5000
13Kaplanová (Sehrová) KristýnaBohemiansÚtok, Záloha5000
14Kopecká MartinaBohemiansBrankář5000
15Kleinová (Reinosová) Adéla-4000
16Pažitková BarboraČesko(C), Útok4000
17Brejchová DanielaLiticeÚtok4000
18Daňková Iva (Hudečková)RakovníkÚtok, Záloha3000
19Mudrová PavlínaMnichoviceObrana3000
20Kantoříková KláraRakovníkÚtok, Záloha3000
21Nešporová PavlaSlavia B3000
22Dolívková LucieLiticeÚtok, Záloha3000
23Ležalová LenkaKadaňÚtok3000
24Jelenová Adéla-Útok3000
25Rutová VendulaLiticeZáloha3000
26Lhotáková AliceLiticeZáloha3000
27Průchová KláraLiticeÚtok, Záloha3000
28Trčková PavlínaHostivař B2000
29Kříženecká (Rácová) KarolínaRakovník B2000
30Poloprutská Klára-2000
31Grieblová AnnaHostivařÚtok2000
32Tušlová AdélaLiticeÚtok2000
33Přibíková Veronika-Útok, Záloha2000
34Ohnemichlová TerezaRakovníkObrana, Záloha2000
35Koryntová (Váňová) KarolínaSlavia B2000
36Keberdlová NikolaLiticeÚtok2000
37Stehlíková MichaelaČesko U21 ženyÚtok, Záloha2000
38Vorlová AnnaČeskoÚtok, Záloha2000
39Čiháková (Dubová) MarkétaBohemiansObrana2000
40Pazlarová KristýnaHostivařÚtok2000
41Zittová Petra-1000
42Mudrová AnnaMnichoviceObrana1000
43Hanzlová KarolínaČesko U21 ženyÚtok1000
44Olivová MarieRakovníkObrana1000
45Balážová SofieČesko dívky U18Záloha1100
46Bauersfeldová AngelaMnichoviceÚtok, Záloha1000
47Jirmanová (Šimůnková) Miluše-1000
48Putová DenisaRakovníkObrana1000
49Horálková Lenka-1000
50Neplechová DenisaHostivař(C), Obrana, Útok1100
51Lamačová (Šnajberková) Michaela-Obrana1000
52Vyletová DenisaLiticeZáloha1100
53Kožíšková AdélaČesko U21 ženyObrana1000
54McLaughlin (Váňová) TerezaSlavia B1000
55Rebcová KarolínaHostivařZáloha1000
56Svobodová Veronika-Útok1000
57Pertlíková KarolínaKbelyÚtok1000
58Ptáčková KateřinaBohemians BObrana, Záloha1000

Základní pravidla soutěže

Nadstavba

13.2. Hala Slavia9.00-10.30 – A3 vs B410.30-12.00 – B3 vs A412.00-13.30 – A1 vs B213.30-15.00 – B1 vs A2
19.2. Zelený Pruh
16.00 – 17.30 – A4 vs B417.30 – 19.00 A3 vs B3
19.2. Kbely14.00-15.30 – A2 vs B215.30-17.00 – A1 vs B1

 

Rozpis hala 2021-2022

Soupiska SK Slavia Praha A, B

Soupiska HC 1972 Rakovník

Soupiska HC Bohemians Praha

Soupiska HC Hostivař

Týmy