2. liga muži hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

2. liga muži hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1550071185315
2540141271412
353022730-39
452032432-86
551043261-293
650052350-270

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

2. liga muži hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001018 Kordík Jakub Oficiální
21001017 Jaroš Filip
Pravda Josef
Oficiální
21001016 Kordík Jakub
Pravda Josef
Oficiální
21001019 Beneš Jakub
Větrovský Aleš
oficiální
21001020 Pravda Josef
Větrovský Aleš
oficiální
21001021 Beneš Jakub
Pravda Josef
oficiální
21001022 Pravda Josef
Zdeněk Robin
oficiální
21001023 Pravda Josef
Zdeněk Robin
oficiální
21001024 Pravda Josef
Zdeněk Robin
oficiální
21001025 Beneš Jakub
Mack Jiří
oficiální
21001026 Beneš Jakub
Pravda Josef
oficiální
21001027 Mack Jiří
Pravda Josef
Kontumace
21001029 Beneš Jakub
Pravda Josef
oficiální
21001028 Holek Tomáš
Pravda Josef
oficiální
21001030 Beneš Jakub
Holek Tomáš
oficiální

Tabulka střelců

2. liga muži hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Vychron DavidLitice CZáloha15000
2Míka PetrLitice C12100
3Kulička JiříČesko muži U21Útok11100
4Lupač JonášPresidentZáloha11000
5Kroupa TomášKbelyÚtok, Záloha10100
6Brada MartinLiticeObrana9000
7Strejc LiborLitice CObrana9000
8Kordík JakubLiticeÚtok, Záloha9100
9Vaníček JakubPragaÚtok7001
10Beneš JakubRakovníkÚtok6000
11Hynčík TomášHradecÚtok, Záloha6000
12Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha6000
13Bursík DenisPraga BZáloha6000
14Dolejš Jan-Útok, Záloha5000
15Procházka PetrRakovníkÚtok5000
16Rebec Jan-5000
17Karafiát MatějRakovník BÚtok5000
18Kožich LukášSlaviaÚtok, Záloha5000
19Soukup MichalLiticeObrana4000
20Čech Ladislav-Obrana4000
21Jelínek PetrSlaviaObrana, Záloha4000
22Podskalský Václav duplicitaKbely3100
23Dvořáček OndřejSlaviaObrana, Útok, Záloha3000
24Erben AdamHradecObrana3000
25Capouch MartinČesko mužiObrana, Útok, Záloha3000
26Podzimek DanielHradecObrana2100
27Branšovský TomášČesko chlapci U18Obrana2000
28Ostaš MatějRakovníkObrana2000
29Milec DavidPragaÚtok2000
30Levý TomášLiticeZáloha2000
31Ešpandr JiříPragaÚtok2000
32Prokop MarekRakovník BZáloha2000
33Hanzlík MatyášPragaÚtok2000
34Koryťák TomášLiticeObrana2000
35Netrefa DominikHostivařÚtok1000
36Klaban JakubČesko chlapci U18Záloha1000
37Hanus MartinČesko muži(C), Obrana1000
38Kopřiva DavidRakovníkObrana1000
39Podskalský Václav ml.Slavia1000
40Jílek OndřejRakovník BÚtok, Záloha1100
41Mann MartinPragaÚtok1000
42Rak VítekHradecZáloha1000
43Holý VladislavPraga1000
44Janeček MichalPragaObrana1010
45Kodym NorbertHradecObrana1000
46Mack JiříPragaObrana1000
47Gross MarcoČesko chlapci U18Obrana1100
48Mejsnar TomášKbelyObrana1000
49Hlavatý Václav-Útok1000
50Jandík Jakub-1000
51Kos OttoSlaviaZáloha1000
52Jelínek MartinSlaviaObrana, Záloha1000

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

 

Soupiska TJ Plzeň Litice

Soupiska HC 1946 Praga

Soupiska SK Slavia Praha

Soupiska HC 1972 Rakovník

Soupiska HC Slavia Hradec Králové

Týmy