Dorostenci 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

ZRUŠENO

Tabulka pořadí

Dorostenci 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11190255233227
2980149173224
3106043429518
483052242-209
582151635-197
610102201

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenci 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
oficiální
Toth Alexandr Oficiální
Holek Tomáš
Mack Jiří
Oficiální
Holek Tomáš
Větrovský Petr
oficiální
Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
Korbel Václav
Pravda Josef
Oficiální
Toth Alexandr Oficiální
Větrovský Petr Oficiální
Babická Helena
Holek Tomáš
Oficiální
Pravda Josef
Toth Alexandr
Oficiální
Hupcej Jaroslav
Korbel Václav
Oficiální
Holek Tomáš Oficiální
Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
Pivko Michal Oficiální
Holek Tomáš
Mack Jiří
Oficiální
Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Oficiální
Rozhodčí Oficiální
Holek Tomáš Oficiální
Pivko Michal
Větrovský Petr
Oficiální
Holek Tomáš Oficiální
Holek Tomáš Oficiální
Holek Tomáš Oficiální
Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
Pivko Michal
Škarda Radek
Oficiální
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Rozhodčí Oficiální
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -

Tabulka střelců

Dorostenci 2019-2020 střelci gólů

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Brzák JanSlaviaÚtok, Záloha81003223
2Karafiát MatějRakovníkÚtok80104181
3Branšovský TomášRakovníkObrana71003093
4Chabr OndřejHostivařÚtok7000215
5Hofman JakubLiticeObrana60103694
6Soukup VítBohemiansZáloha50003176
7Vaňko AdamSlaviaObrana51203657
8Petschat MichaelSlaviaÚtok51003993
9Šiška DominikRakovníkObrana40004866
10Trejbal JanRakovníkÚtok40103200
11Hanzlík MatyášPragaÚtok40004151
12Žižkovský JakubBohemiansObrana30003406
13Trejbal JosefRakovníkZáloha31003095
14Toms JosefSlaviaÚtok, Záloha31103887
15Lachout DavidHostivařZáloha3000212
16Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha30003994
17Bursík DenisPragaZáloha20004152
18Ostaš MatějRakovníkObrana20004253
19Dubina PatrikSlaviaObrana21103091
20Vitošek JanSlaviaÚtok22103656
21Chabr JakubHostivařObrana20001540
22Fedoš JanHostivařZáloha20003599
23Kačírek FilipLiticeÚtok, Záloha21004035
24Homolka JakubLiticeÚtok, Záloha20003961
25Kudera KristiánBohemiansÚtok10003679
26Klaban JakubRakovníkZáloha10103953
27Procházka TobiášPresidentObrana, Záloha10003893
28Opelka MarcelRakovníkÚtok10003278
29Ačamovič MarkoBohemiansÚtok11103373
30Krejčí JosefRakovníkZáloha10003780
31Jelínek PetrSlaviaObrana, Záloha10003326
32Tran Quang Vu RadekRakovníkÚtok, Záloha11004317
33Stuna StanislavBohemiansÚtok10003445
34Motejl TomášPragaÚtok10003939
35Smekal LukášBohemiansBrankář10004198
36Zedník JindřichBohemiansBrankář11003490
37Zedník RichardBohemiansObrana10003484
38Hurych MaximHostivařObrana10004015
39Lůžek MatějHostivařÚtok10004583
40Gross MarcoSlaviaObrana11001536
41Valenta DavidLiticeObrana10003880
42Oliberius JanLiticeÚtok10003511
43Beran PatrikLiticeObrana10004034
44Šedivý VojtěchPragaÚtok10003890
45Janů VojtěchPraga(C), Obrana, Záloha10104159
46Barcal LukášLiticeObrana10003877
47Kilián VojtěchLiticeZáloha12003695

Základní pravidla soutěže

Dorostenci hrají během podzimní a jarní části každý s každým třikrát. Final4 se nehraje.

V tabulce se o pořadí rozhoduje následovně:

  1. Body (Body)
  2. Rozdíl počtu vstřelených a obdržených gólů (Rozdíl)
  3. Góly vstřelené (Góly +)

 

Týmy