Dorostenci 2020-2021

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC Slavia Praha

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Dorostenci 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166004373618
264022112912
36402169712
46303151149
56204915-66
662041231-196
76006233-310

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenci 2020-2021

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
203 Gerlický Eduard
Vrkoč Jaroslav
oficielní
204 Rozhodčí
Větrovský Petr
-
205 Holek Tomáš
Rozhodčí
oficielní
206 Rozhodčí
Zdeněk Robin
oficiální
207 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficielní
209 Gerlický Eduard
Vrkoč Jaroslav
oficiální
214 Ostaš Josef
Piardi Francesco
oficiální
215 Šmídová Štěpánka
Zdeněk Robin
oficiální
213 Rozhodčí
Větrovský Petr
-
212 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
217 Hupcej Jaroslav
Répal Jiří
-
220 Řehák Václav
Větrovský Petr
oficiální
218 Kavanová Daniela
Piardi Francesco
-
222 Kopřivová Veronika
Ostaš Josef
oficiální
223 Gerlický Eduard
Kordík Jakub
oficiální
221 Rozhodčí
Větrovský Aleš
-
211 Jaroš Filip
Větrovský Aleš
-
202 Rozhodčí kontumováno
225 Rozhodčí
Šmídová Štěpánka
oficiální
226 Holek Tomáš
Řehák Václav
-
227 Hupcej Jaroslav
Répal Jiří
-
- Holek Tomáš
Mack Jiří
Semifinále
- Toth Alexandr
Větrovský Petr
Semifinále
- Toth Alexandr
Větrovský Petr
o 3. místo
- Holek Tomáš
Toth Alexandr
Finále

Tabulka střelců

Dorostenci 2020-2021

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Dvořáček OndřejSlaviaObrana, Útok, Záloha130007
2Homolka JakubLiticeÚtok, Záloha120008
3Toms JosefSlaviaÚtok, Záloha60008
4Trejbal JanRakovníkÚtok60005
5Branšovský TomášRakovníkObrana50006
6Šedivý VojtěchPresidentÚtok50006
7Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha51007
8Hanzlík MatyášPragaÚtok50006
9Karafiát MatějRakovníkÚtok42107
10Petschat MichaelSlaviaÚtok40007
11Janů VojtěchPresident(C), Obrana, Záloha43208
12Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha31005
13Klaban ŠtěpánČesko chlapci U18Útok, Záloha21102
14Rambousek MarekPresidentÚtok, Záloha20005
15Ostaš MatějRakovníkObrana20007
16Vavřina MatoušČesko chlapci U18Obrana, Záloha20007
17Šiška DominikRakovník BObrana20007
18Kačírek Filip-Útok, Záloha21108
19Stibor LukášBohemiansZáloha21005
20Vitošek JanSlaviaÚtok20006
21Jelínek MartinSlaviaObrana, Záloha20007
22Kilián VojtěchLiticeZáloha21005
23Bursík DenisČesko chlapci U18Záloha10005
24Klaban JakubČesko chlapci U18Záloha10107
25Smiatek DavidHostivařObrana10106
26Lupač JonášPresidentZáloha10008
27Krejčí JosefČesko chlapci U18Záloha11105
28Stuna StanislavBohemiansÚtok10003
29Kovář JosefBohemiansZáloha10005
30Novotný LukášPresidentObrana, Záloha10008
31Rychetník TomášPragaObrana, Záloha11003
32Papírek VojtěchHostivařZáloha10006
33Zedník Richard-Obrana10005
34Březina David-Útok10002
35Šteiner AdamHostivařObrana10005
36Batík MaxLiticeÚtok, Záloha10106
37Haken Filip-Obrana11007

Základní pravidla soutěže

 

Týmy