Dorostenci 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Tabulka pořadí

Dorostenci 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11071241142722
21071232131922
31061329151419
4105052643-1715
5101271332-195
6101181943-244

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Play off

Dorostenci 2021-2022 play off

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Semifinále 1 Toth Alexandr oficiální
Semifinále 2 Beneš Jakub
Větrovský Petr
oficiální
Semifinále 1 Beneš Jakub
Toth Alexandr
oficiální
Semifinále 2 Jaroš Filip
Toth Alexandr
oficiální
o 3. místo Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
Finále Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
Základní část

Dorostenci 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000224 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000226 Babická Helena
Holek Tomáš
Oficiální
21000230 Holek Tomáš
Jaroš Filip
oficiální
21000229 Fousková Lenka
Slavíček Josef
oficiální
21000233 Kavanová Daniela
Větrovský Petr
oficiální
21000232 Hes Ondřej
Kordík Jakub
oficiální
21000238 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
21000237 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
21000236 Holek Tomáš
Větrovský Petr
oficiální
21000240 Chabr Ondřej
Kavanová Daniela
oficiální
21000241 Holek Tomáš
Répal Jiří
oficiální
21000245 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000246 Hes Ondřej
Kordík Jakub
oficiální
21000250 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21000248 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000254 Holek Tomáš
Jaroš Filip
oficiální
21000252 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000257 Gerlický Eduard
Vyletová Denisa
oficiální
21000258 Pravda Josef
Toth Alexandr
oficiální
21000260 Holek Tomáš
Pivko Michal
oficiální
21000261 Jaroš Filip
Troníček Petr
oficiální
21000266 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
oficiální
21000264 Řehák Václav
Větrovský Petr
oficiální
21000265 Řehák Václav
Větrovský Petr
oficiální
21000268 Toth Alexandr
Větrovský Aleš
oficiální
21000269 Toth Alexandr
Větrovský Petr
oficiální
21000274 Hupcej Jaroslav
Pauer Tomáš
oficiální
21000273 - oficiální
21000276 Hes Ondřej
Hofrichter Michal
oficiální
21000278 Beneš Jakub oficiální

Tabulka střelců

Dorostenci 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Toms JosefSlavia(C), Útok, Záloha1500011
2Mušinský MarekSlaviaÚtok, Záloha1310011
3Homolka JakubLiticeÚtok, Záloha1210013
4Hanzlík MatyášPragaÚtok1010013
5Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha822013
6František TomsSlaviaÚtok, Záloha70007
7Šedivý VojtěchPresidentÚtok700010
8Smysl AntonínPresident(C), Obrana, Útok, Záloha600013
9Lupač JonášPresidentZáloha601011
10Bursík DenisPragaZáloha630012
11Janů VojtěchPresident(C), Obrana, Záloha610013
12Hofman LukášLiticeObrana520012
13Klaban JakubRakovníkZáloha41007
14Ševčík Rudolf jr.PresidentÚtok, Záloha410013
15Slavíček JanMnichovice410010
16Batík MaxLiticeÚtok, Záloha400011
17Purkart DominikLiticeZáloha411012
18Mareš SamuelHostivař30004
19Troníček VojtěchPresidentObrana, Záloha310013
20Kindl PetrSlaviaÚtok, Záloha30007
21Vilímek KryštofHostivařÚtok31108
22Zedník RichardBohemiansObrana300013
23Macek AndrejSlaviaÚtok, Záloha30008
24Levý ŠimonLiticeÚtok, Záloha300011
25Rambousek MarekPresidentÚtok, Záloha20005
26Šmíd ŠtěpánSlaviaObrana, Záloha200012
27Holík AdamMnichovice21009
28Smiatek DavidHostivařObrana20009
29Skořepa JakubHostivařObrana230010
30Tykal TomášMnichovice22109
31Kačírek FilipLiticeÚtok, Záloha20007
32Jarolím RomanSlaviaObrana, Útok, Záloha20007
33Stibor LukášBohemiansZáloha21006
34Chodora FilipLiticeÚtok20007
35Šteiner AdamHostivařObrana21008
36Bouška FrantišekPragaÚtok210012
37Jelínek MartinSlaviaObrana, Záloha210010
38Papírek JakubHostivařÚtok, Brankář10008
39Dvořáček OndřejSlaviaObrana, Útok, Záloha12005
40Ležal LukášKadaňZáloha10007
41Pfleger AlešMnichovice101010
42Vavřina MatoušČesko chlapci U18Obrana, Záloha130011
43Rubiš ProkopMnichovice11108
44Ohnemichl VojtěchRakovníkObrana, Útok11005
45Štěpánek ŠimonMnichoviceÚtok, Záloha13006
46Průša MatyášHostivařZáloha12009
47Šesták KryštofLiticeObrana110013
48Ševčík VáclavPresidentObrana10006
49Zedník JindřichBohemiansBrankář110013
50Hurych MaximHostivařObrana11009
51Březina DavidLiticeÚtok10004
52Vacek FrantišekHostivařÚtok10005
53Jeřáb VojtěchHostivařÚtok10006
54Otčenášek FilipBohemiansZáloha122012
55Valenta Tomáš (LIT)LiticeÚtok10008
56Malát Adam-Útok, Záloha100011
57Smekal LukášBohemiansBrankář104011

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

29.5. 2022 00:00  4. místo – 1. místo Semifinále 1

29.5. 2022 00:00 3. místo – 2. místo Semifinále 2

12.6. 2022 00:00 1. místo – 4. místo Semifinále 1

12.6. 2022 00:00 2. místo – 3. místo Semifinále 2

18.6. 2022 00:00 vítěz Semifinále 1 – vítěz Semifinále 2  Finále

18.6. 2022 00:00 poražený Semifinále 1 – poražený Semifinále 2 o 3. místo

 

Tým HC Slavia Hradec Králové se po podzimní části odhlásil ze soutěže pro nedostatek hráčů…

Týmy