Dorostenky 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Tabulka pořadí

Dorostenky 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
166002781918
263211213-111
3622211838
462131016-67
562131321-87
6504134-14
75005915-60

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenky 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000317 Fousková Lenka
Kopřivová Veronika
oficální
21000318 Holek Tomáš
Smekal Lukáš
oficiální
21000316 Kavanová Daniela
Větrovský Aleš
oficiální
21000322 Kopřiva David
Seemann Martin
oficiální
21000321 Fousková Lenka
Slavíček Josef
oficiální
21000320 Kavanová Daniela
Střihavková Lucie
oficiální
21000326 Gerlický Eduard
Kordík Jakub
-
21000325 Kavanová Daniela
Větrovský Petr
oficiální
21000324 Holek Tomáš
Smekal Lukáš
oficiální
21000328 Holek Tomáš
Větrovský Petr
oficiální
21000332 Chabr Ondřej
Kavanová Daniela
oficiální
21000334 Holek Tomáš
Smekal Lukáš
oficiální
21000358 Babická Helena
Holek Tomáš
oficiální
21000333 Kopřiva David
Seemann Martin
oficiální
21000336 Kopřiva David
Seemann Martin
oficiální
21000337 Babická Helena
Holek Tomáš
oficiální
21000338 Kavanová Daniela
Střihavková Lucie
oficiální
21000341 Smekal Lukáš
Větrovský Petr
oficiální
21000342 Fousková Lenka
Kavanová Daniela
neoficiální
21000340 Gerlický Eduard
Kordík Jakub
oficiální
21000329 Beneš Jakub
Kopřivová Veronika
-
21000345 - -
21000346 - -
21000344 - -
21000348 - -
21000350 - -
21000349 - -
21000352 - -
21000354 - -
21000353 - -
21000330 Babická Helena
Kavanová Daniela
-
21000356 - -
21000357 - -
21000361 - -
21000362 - -
21000360 - -
21000365 - -
21000366 - -
21000364 - -
21000370 - -
21000369 - -
21000368 - -

Tabulka střelců

Dorostenky 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Semrádová ZuzanaPraga(C), Útok, Záloha90006
2Veverková ValerieHradecZáloha40006
3Topinková KateřinaPragaObrana40104
4Fousková EliškaMnichoviceÚtok42006
5Nová LucieSlaviaÚtok43206
6Brejchová DanielaLiticeÚtok40006
7Holá PavlaPragaÚtok30003
8Jirkovská MagdalénaRakovníkÚtok30002
9Kamila Kopecka fotoKopecká KamilaČesko dívky U16Útok, Záloha31006
10Přibíková VeronikaČesko dívky U18Útok, Záloha30005
11Tlamsová NelaPragaObrana31006
12Rutová VendulaLiticeZáloha30006
13Štefanová AnnaPragaÚtok30004
14Nová LindaSlaviaÚtok31105
15Minaříková KamilaHradecÚtok, Záloha20005
16Paterson EliškaPragaZáloha20005
17Hradilová NelaRakovníkObrana, Útok20005
18Spilková KateřinaBohemiansObrana21006
19Hájková NatálieČesko dívky U18Útok, Záloha20001
20Svobodová VeronikaBohemiansÚtok20006
21Augustinová NicoleLiticeObrana20006
22Mudrová Anna-Obrana10004
23Halamová MonikaČesko dívky U16Obrana11004
24Bendová TerezaPragaObrana, Útok10006
25Jindráková Eliška-Útok10006
26Mudrová Pavlína-Obrana10005
27Kantoříková KláraRakovníkÚtok, Záloha11005
28Šrachtová Eliška-10005
29Lásková AmalieSlavia10002
30Šašková SimonaHostivařZáloha11005
31Pažitková Veronika-Obrana, Záloha12006
32Horčičková KateřinaČesko dívky U16Útok11005
33Dražinová DenisaBohemiansObrana, Záloha10003
34Štěrbová AnnaPragaZáloha11005
35Frídlová LucieHostivař10005
36Mikulášková KláraČesko dívky U18Obrana10106
37Horešovská KarolínaHradecÚtok, Záloha10006
38Lhotáková Alice-Záloha10006
39Schilders EllieSlavia(C), Útok11005

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

 

Týmy