Dorostenky hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Tabulka pořadí

Dorostenky hala 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1651050232716
263212420411
363123129210
46303343139
562042329-66
662042838-106
761051434-203

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Dorostenky hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001045 Fousková Lenka
Střihavková Lucie
oficiální
21001046 Fousková Lenka
Střihavková Lucie
oficiální
21001044 Kordík Jakub oficiální
21001050 Fousková Lenka
Střihavková Lucie
oficiální
21001049 Fousková Lenka
Holek Tomáš
oficiální
21001048 Holek Tomáš
Střihavková Lucie
oficiální
21001054 Holek Tomáš
Střihavková Lucie
oficiální
21001052 Holek Tomáš
Kopřivová Veronika
oficiální
21001053 Kopřivová Veronika
Střihavková Lucie
oficiální
21001057 Fousková Lenka
Šmídová Štěpánka
oficiální
21001058 Babická Helena
Fousková Lenka
oficiální
21001056 Babická Helena
Šmídová Štěpánka
oficiální
21001060 Jaroš Filip
Pivko Michal
oficiální
21001062 Babická Helena
Pivko Michal
oficiální
21001061 Babická Helena
Jaroš Filip
oficiální
21001065 Kopřivová Veronika
Větrovský Aleš
oficiální
21001066 Kopřivová Veronika
Větrovský Aleš
oficiální
21001064 Holek Tomáš
Rozhodčí
oficiální
21001070 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001069 - kontumace
21001068 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální

Tabulka střelců

Dorostenky hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Topinková KateřinaObrana16000
2Kopecká KamilaÚtok, Záloha15100
3Přibíková VeronikaÚtok, Záloha9000
4Nová LucieÚtok9000
5Kordulová AlžbětaÚtok, Záloha8000
6Halamová MonikaObrana7000
7Minaříková KamilaÚtok, Záloha7100
8Nová LindaÚtok7110
9Fousková EliškaÚtok6000
10Spilková KateřinaObrana, Útok6000
11Hradilová NelaObrana, Útok6100
12Šimková AnnaObrana6110
13Mudrová AnnaObrana5100
14Vitošková Anna(C), Útok, Záloha5120
15Rutová VendulaZáloha5000
16Moos Veronika (Svobodová)Útok, Brankář5000
17Veverková ValerieZáloha4000
18Augustinová NicoleObrana4000
19Jirkovská MagdalénaÚtok3200
20Kantoříková KláraÚtok, Záloha3200
21Šrachtová Eliška3000
22Pažitková VeronikaObrana, Záloha3100
23Horešovská Karolína-Útok, Záloha3000
24Jindráková AnnaObrana, Záloha2000
25Mudrová PavlínaObrana2000
26Přibíková SáraObrana, Útok2100
27Horešovská KateřinaZáloha2000
28Šašková SimonaZáloha2000
29Frídlová Lucie2000
30Štefanová AnnaÚtok2000
31Frídlová AnnaObrana, Útok, Záloha1100
32Jindráková Eliška-Útok1000
33Doležalová AnežkaÚtok1100
34Cislerová MagdalenaZáloha1000
35Ďurišová KarolínaZáloha1000
36Kordulová AnežkaÚtok, Záloha1000
37Eykma Dominique-Útok1000
38Krausová Kateřina1100
39Sedláková Nikola1000
40Al – Amelová ApolenaObrana, Záloha1000
41Brejchová DanielaÚtok1100

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy