Extraliga muži 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

ZRUŠENO

Tabulka pořadí

Extraliga muži 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1760137152218
276014132918
3740331151612
4640228151312
572141217-57
672142027-77
770342548-233
86015839-311

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga muži 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
2 Pravda Josef
Soukup Michael
Oficiální
3 Holek Tomáš
Větrovský Petr
oficiální
1 Hupcej Jaroslav
Toth Alexandr
Oficiální
4 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
Oficiální
6 Holek Tomáš
Pravda Josef
oficiální
7 Hupcej Jaroslav
Piardi Francesco
oficiální
5 Rozhodčí Oficiální
8 Holek Tomáš
Pravda Josef
Oficiální
10 Piardi Francesco
Toth Alexandr
Oficiální
9 Piardi Francesco
Soukup Michael
oficiální
11 Holek Tomáš
Hupcej Jaroslav
Oficiální
12 Pravda Josef
Toth Alexandr
oficiální
16 Kordík Jakub
Mejzlík Jakub
Oficiální
14 Bodnár Petr
Pravda Josef
Oficiální
15 Hupcej Jaroslav
Mejzlík Jakub
Oficiální
13 - Oficiální
20 Keprta Tomáš
Machút Marek
Oficiální
19 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
45 - Oficiální
23 Kordík Jakub
Toth Alexandr
Oficiální
24 Holek Tomáš Oficiální
21 Rozhodčí Oficiální
22 Holek Tomáš Oficiální
25 Bodnár Petr
Holek Tomáš
Oficiální
28 Hupcej Jaroslav
Soukup Michael
Oficiální
27 Mejzlík Jakub
Pivko Michal
Oficiální
26 Holek Tomáš
Větrovský Petr
Oficiální
18 - Odloženo jaro
17 - Odloženo jaro
29 - -
32 - -
31 - -
30 - -
33 - -
35 - -
36 - -
34 - -
37 - -
40 - -
39 - -
38 - -
41 - -
42 - -
44 - -
43 - -
46 - -
48 - -
47 - -
50 - -
51 - -
52 - -
49 - -
53 - -
54 - -
55 - -
56 - -
- Babická Helena
Holek Tomáš
-

Tabulka střelců

Extraliga muži 2019-2020 – střelci gólů

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Seemann MartinRakovníkZáloha130007
2Sochor OndřejLiticeÚtok100107
3Nicklas ReinhardLiticeÚtok101006
4Zuna ČeněkČesko mužiÚtok90006
5Jahoda TomášČesko muži(C), Záloha80008
6Vohnický TomášBohemiansÚtok61106
7Krýsl MichalBolevecÚtok, Záloha60006
8Železný JanBohemiansÚtok50005
9Babický MartinČesko mužiZáloha51007
10Kulička Jiří – duplicitníZ_Sklad duplicitních hráčůÚtok41007
11Gerlický EduardLiticeÚtok, Záloha40107
12Romanec TomášRacaZáloha41006
13Soukup OndřejBohemiansZáloha41006
14Dubina Patrik-Obrana40006
15Chlapec PavelPraga(C), Obrana30008
16Lalík ŠtěpánPragaZáloha30007
17Bicek LukášBolevec(C), Záloha31004
18Urbanec Jan-Záloha30006
19Tomeš DenisČesko muži30003
20Jelačič MatejRacaÚtok30004
21Pauer TomášHostivařZáloha30006
22Brzák Jan-Útok, Záloha30005
23Hoffmann MartinSlaviaÚtok30004
24Frantík FrantišekBohemiansÚtok30005
25Kacbal OndřejSlaviaObrana20006
26Bursík DenisPragaZáloha20105
27Podzimek DanielHradecObrana20007
28Holub TomášČesko mužiÚtok20001
29Vudmaska Ondřej-Obrana20005
30Schreyer MartinPragaObrana20007
31Soukup Vít-Záloha20006
32Skála DanielRakovníkZáloha21006
33Lahoda LukášPragaÚtok20004
34Vodenka TomášČesko mužiÚtok20006
35Procházka PetrRakovník BÚtok20003
36Kaplan Petr-Obrana20006
37Uhlíř AdamLiticeZáloha21007
38Duong Tran Thang (Tomáš)RakovníkZáloha20007
39Hanzlík MatyášPragaÚtok20006
40Kožich Lukáš-Útok, Záloha20004
41Chabr OndřejČesko chlapci U18Útok20006
42Hlína LadislavRakovník BObrana, Útok10001
43Nocar LukášLiticeZáloha10007
44Hanus Martin-(C), Obrana10007
45Kolář Vojtěch-(C), Obrana, Záloha11006
46Fabisiak MarcinHradecObrana10002
47Chudý Jakub – duplicitaZ_Sklad duplicitních hráčůZáloha10003
48Hruška MatejRacaZáloha10006
49Hynčík TomášHradecÚtok, Záloha10001
50Šimánek MartinPragaZáloha10006
51Gregor MichalRakovníkObrana10001
52Ostaš JanRakovníkObrana11008
53Krejčí JosefČesko chlapci U18Záloha10107
54Černý MartinPragaÚtok10003
55Trejbal JanRakovníkÚtok11007
56Adamko MartinRacaZáloha10004
57Karafiát MatějČesko chlapci U18Útok10006
58Pavel JanPragaZáloha10007
59Dobrovodsky AndrejRacaÚtok10003
60Capouch MartinČesko mužiObrana, Útok, Záloha10004
61Čech Ladislav-Obrana10005
62Griebl JakubČesko mužiZáloha10001
63Linhart Adam-Záloha11002
64Beníšek LukášHostivařÚtok10002
65Hofman JakubLiticeObrana10006

Základní pravidla soutěže

V základní části se hraje každý s každým dvoukolově.

PLAY-OFF (FINAL4)

1. družstvo x 4. družstvo ze základní části na dvě utkání
2. družstvo x 3. družstvo ze základní části na dvě utkání
Vítězové na dvě utkání o první místo.
Poražení na dvě utkání o třetí místo.
Hůře umístěné družstvo po základní části začíná na domácím hřišti.

Baráž:
Baráže se účastní družstva, která se umístila po základní části extraligy na 8.místě a nejlépe umístěné družstvo z 1.ligy mužů, které má nárok postoupit do extraligy mužů.
Hraje se na dvě utkání. První utkání na hřišti družstva z 1.ligy mužů. Do extraligy nemůže postoupit tým, který v extralize již je (tedy např. B tým pokud A tým již v extralize hraje).

POSTUP DO EUROHOCKEY CLUB TROPHY NEBO CHALLENGE

Vítěz nadstavbové části extraligy má právo, v případě, že se nestane vítězem finále, přihlásit se do soutěže Trophy (Challenge). V případě, že vítěz základní části je totožný s vítězem finále má právo účasti v Challenge druhý ze základní části.

 

Týmy