Extraliga muži 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

SK Slavia Praha

Tabulka pořadí

Extraliga muži 2021-2022

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
114131086147240
214101359233631
31483351361527
4145454541419
5144464036416
6143383050-2012
71440102853-2512
814021214100-862

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Play off:

Extraliga muži 2021-2022 play off

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
Semifinále 1 Pivko Michal
Řehák Václav
oficiální
Semifinále 2 Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
Semifinále 1 Pivko Michal
Řehák Václav
oficiální
Semifinále 2 Jaroš Filip
Krýsl Michal
oficiální
Baráž Krýsl Michal
Pravda Josef
oficiální
Baráž Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
Finále - oficiální
o 3. místo Krýsl Michal
Řehák Václav
oficiální
Základní část:

Extraliga muži 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21000169 Pravda Josef
Toth Alexandr
Oficiální
21000167 Holek Tomáš
Jaroš Filip
Oficiální
21000170 Mack Jiří
Větrovský Petr
Oficiální
21000174 Holek Tomáš
Toth Alexandr
oficiální
21000172 Machút Marek
Répal Jiří
oficiální
21000171 Holek Tomáš
Toth Alexandr
oficiální
21000173 Pravda Josef
Trávník Jiří
oficiální
21000175 Jaroš Filip
Větrovský Petr
oficiální
21000178 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
oficiální
21000176 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21000177 Holek Tomáš
Řehák Václav
oficiální
21000181 Jaroš Filip
Trávník Jiří
oficiální
21000179 Pravda Josef
Toth Alexandr
oficiální
21000185 Holek Tomáš
Troníček Petr
oficiální
21000184 Řehák Václav
Trávník Jiří
oficiální
21000168 Troníček Petr
Větrovský Petr
oficiální
21000187 Kavan Miloš
Toth Alexandr
oficiální
21000189 Krýsl Michal
Větrovský Petr
oficiální
21000190 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
21000188 Holek Tomáš
Řehák Václav
oficiální
21000193 Machút Marek
Větrovský Aleš
oficiální
21000191 Kordík Jakub
Pravda Josef
oficiální
21000192 Hupcej Jaroslav
Répal Jiří
oficiální
21000194 Krýsl Michal
Trávník Jiří
oficiální
21000210 Dvořák Michal
Toth Alexandr
oficiální
21000183 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000195 Mack Jiří
Pravda Josef
oficiální
21000197 Machút Marek
Pivko Michal
oficiální
21000208 Pravda Josef
Řehák Václav
oficiální
21000204 Holek Tomáš
Troníček Petr
oficiální
21000202 Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
21000199 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000201 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
21000200 Holek Tomáš
Pivko Michal
oficiální
21000203 Jaroš Filip
Toth Alexandr
oficiální
21000206 Machút Marek
Pravda Josef
oficiální
21000205 Řehák Václav
Troníček Petr
oficiální
21000198 Jaroš Filip
Řehák Václav
oficiální
21000180 Toth Alexandr
Větrovský Petr
oficiální
21000207 Machút Marek
Pravda Josef
oficiální
21000209 Jaroš Filip
Toth Alexandr
oficiální
21000182 Mejzlík Jakub
Pivko Michal
oficiální
21000211 Trávník Jiří
Troníček Petr
oficiální
21000214 Pravda Josef
Větrovský Aleš
oficiální
21000213 Řehák Václav
Troníček Petr
oficiální
21000186 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
neoficiální
21000217 Mejzlík Jakub
Větrovský Aleš
oficiální
21000216 Krýsl Michal
Machút Marek
oficiální
21000215 Větrovský Aleš
Větrovský Petr
oficiální
21000218 Mejzlík Jakub
Pivko Michal
oficiální
21000212 Řehák Václav
Větrovský Petr
oficiální
21000196 Pravda Josef
Větrovský Aleš
oficiální
21000221 - oficiální
21000220 Mejzlík Jakub
Pravda Josef
oficiální
21000219 Hupcej Jaroslav
Jaroš Filip
oficiální
21000222 Řehák Václav oficiální

Tabulka střelců

Extraliga muži 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Babický MartinSlaviaÚtok, Záloha2720017
2Vohnický TomášBohemiansÚtok2131017
3Seemann MartinRakovníkZáloha1511017
4Svatoň MarekSlaviaÚtok1421017
5Procházka TomášSlaviaObrana1300013
6Gerlický EduardLiticeÚtok, Záloha1211017
7Koryťák JakubLiticeZáloha1220017
8Holub TomášČesko mužiÚtok1101014
9Branšovský TomášRakovníkObrana1010017
10Uhlíř AdamLiticeZáloha1020014
11Kulička JiříČesko muži U21Útok911014
12Hynčík TomášHradecÚtok, Záloha810012
13Ostaš MatějRakovníkObrana810017
14Urbanec JanSlaviaZáloha800014
15Svoboda LukášHostivařÚtok820012
16Sochor OndřejLiticeÚtok822016
17Klaban ŠtěpánRakovníkÚtok, Záloha711015
18Železný JanBohemiansÚtok741016
19Řehák VáclavPresidentÚtok, Záloha70109
20Karafiát MatějRakovníkÚtok710016
21Capouch MartinSlaviaObrana, Útok, Záloha700016
22Vaníček JakubPragaÚtok710016
23Nicklas ReinhardLiticeÚtok70002
24Chabr OndřejČesko chlapci U18Útok700012
25Vymyslický FilipHostivařÚtok601012
26Bodnár KryštofKadaňÚtok600013
27Vavřina MatoušČesko chlapci U18Obrana, Záloha600011
28Bursík DenisČesko chlapci U18Záloha611016
29Soukup OndřejBohemiansZáloha511016
30Homolka JakubLiticeÚtok, Záloha41009
31Soukup VítČesko mužiZáloha421017
32Tomeš Denis-40009
33Lehovec MartinČesko mužiObrana400013
34Vodenka TomášHradecÚtok401012
35Hoffmann MartinSlaviaÚtok410010
36Schreyer MartinPragaObrana32017
37Rychetník JakubPresidentZáloha343014
38Toms JosefČesko chlapci U18(C), Útok, Záloha301014
39Peřinka AlešBohemians210015
40Suchý MichalHradecÚtok, Záloha20008
41Nienhuis DaanBohemians20006
42Hanus MartinČesko muži(C), Obrana232012
43Běžel JaroslavKadaňÚtok20002
44Lalík ŠtěpánČesko muži U21Záloha210014
45Jahoda TomášČesko muži(C), Záloha21009
46Trejbal JosefČesko mužiZáloha211017
47Kavan MatějBohemiansObrana200012
48Brzák Jan-Útok, Záloha220013
49Procházka PetrRakovník BÚtok21007
50Dubina PatrikČesko chlapci U18Obrana240017
51Tran Thang Duong (Tomáš)Česko mužiZáloha200015
52Fetr PatrikPraga201013
53Prokop MarekRakovník BZáloha200015
54Čech Ladislav-Obrana200012
55Lachout DavidČesko chlapci U18Záloha201011
56Plachý MartinSlaviaÚtok, Záloha20009
57Bystřický DominikLiticeObrana210017
58Kožich LukášSlaviaÚtok, Záloha20005
59Zedník Richard-Obrana21008
60Janů VojtěchPresident(C), Obrana, Záloha231012
61Koucký TomášPresidentÚtok, Záloha21009
62Batík MaxLiticeÚtok, Záloha20007
63Jelínek Martin-Obrana, Záloha20003
64Steiling LeonardPragaÚtok10004
65Trávník MarekPresidentObrana, Útok, Záloha120012
66Nocar Lukáš-Záloha100012
67Podzimek DanielHradecObrana11005
68Rybáček TomášSlaviaObrana120012
69Kolář Vojtěch-(C), Obrana, Záloha110017
70Troníček VojtěchPresidentObrana, Záloha110013
71Šmejkal JakubHostivařÚtok10001
72Čvančara Václav ml.LiticeZáloha120014
73Hes OndřejLiticeObrana133017
74Šimánek MartinPragaZáloha101016
75Lupač JonášPresidentZáloha10009
76Ostaš JanRakovníkObrana100016
77Blecha Matouš-Obrana100011
78Skála DanielRakovníkZáloha120014
79Pauer TomášHostivařZáloha11006
80Zuna ČeněkČesko mužiÚtok10008
81Kasl Jaroslav-Záloha100012
82Průša MatyášHostivařZáloha10007
83Toms MartinHradecÚtok, Záloha111014
84Hynek TomášHostivařObrana100013
85Krýsl MichalBolevecÚtok, Záloha10008
86Šesták KryštofLiticeObrana100016
87Rychetník JanPresidentObrana, Záloha11107
88Novotný LukášPresidentObrana, Záloha110012
89Hanzlík MatyášPragaÚtok100016
90Drastík Tomáš-Útok, Záloha10004
91Papírek VojtěchHostivařZáloha10006
92Banszel TomášHradecÚtok10001
93Linhart Adam-Záloha11108
94Zdeněk RobinHradec(C), Záloha122013
95Stibor LukášBohemiansZáloha100010
96Vavřina ŠtěpánPresidentObrana, Záloha100011
97Vitošek Jan-Obrana, Útok, Záloha10004
98Fedoš JanČesko chlapci U18Záloha100013
99Walter TheodorČesko chlapci U16Obrana, Záloha100013
100Levý ŠimonLiticeÚtok, Záloha11005
101Franc JiříHradecObrana, Záloha112012

Základní pravidla soutěže

Rozpis soutěží sezona 2021-2022

 

21.5. 2022 00:00  4. místo – 1. místo Semifinále 1

21.5. 2022 00:00 3. místo – 2. místo Semifinále 2

28.5. 2022 00:00 1. místo – 4. místo Semifinále 1

28.5. 2022 00:00 2. místo – 3. místo Semifinále 2

11.6. 2022 00:00 vítěz Semifinále 1 – vítěz Semifinále 2  Finále

11.6. 2022 00:00 poražený Semifinále 1 – poražený Semifinále 2 O 3. místo

Týmy