Extraliga muži 2020-2021

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Vítěz

HC Bohemians

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga muži 2020-2021

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1660031102118
264112281413
36303201649
463031321-89
56213241957
661231620-45
76006638-320

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga muži 2020-2021

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuDen zápasu Rozhodčí Stav zápasu
3 Hupcej Jaroslav
Piardi Francesco
oficiální
4 Holek Tomáš
Pivko Michal
oficielní utkání
2 Jaroš Filip
Pravda Josef
oficielní
5 Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
oficielní
6 Holek Tomáš
Pivko Michal
-
7 Machút Marek
Piardi Francesco
oficielní
11 Mack Jiří
Piardi Francesco
oficielní
12 Jaroš Filip
Pravda Josef
oficiální
15 Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální
13 Korbel Václav
Toth Alexandr
oficiální
17 Jaroš Filip
Piardi Francesco
oficiální utkání
20 Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální
22 Hupcej Jaroslav
Jaroš Filip
-
23 Piardi Francesco
Větrovský Petr
oficiální
18 Pravda Josef
Toth Alexandr
oficiální
9 Holek Tomáš
Větrovský Petr
-
14 Toth Alexandr
Větrovský Petr
-
21 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
25 Holek Tomáš
Pivko Michal
-
26 Hupcej Jaroslav
Machút Marek
-
27 Dvořák Michal
Pravda Josef
oficiální
28 Pivko Michal
Toth Alexandr
Semifinále
29 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
Semifinále
30 Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
Finále
31 Krýsl Michal
Pivko Michal
o 3. místo

Tabulka střelců

Extraliga muži 2020-2021

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Babický MartinÚtok, Záloha131008
2Koryťák JakubZáloha111108
3Soukup OndřejZáloha93108
4Seemann MartinZáloha71006
5Procházka PetrÚtok61006
6Svatoň MarekÚtok60007
7Chabr OndřejÚtok50006
8Plochý LukášÚtok51003
9Bárta MichalÚtok51206
10Kacbal OndřejObrana40006
11Kulička JiříÚtok40006
12Vohnický TomášÚtok40108
13Zuna ČeněkÚtok40104
14Capouch MartinObrana, Útok, Záloha40008
15Sochor OndřejÚtok40008
16Železný JanÚtok30007
17Vudmaska OndřejObrana30008
18Krýsl MichalÚtok, Záloha30006
19Zdeněk Robin(C), Záloha30005
20Podzimek DanielObrana20106
21Hanus Martin-Obrana20004
22Branšovský TomášObrana20006
23Hoffmann MartinÚtok20105
24Karafiát MatějÚtok21006
25Kačírek FilipÚtok, Záloha20005
26Fetr Patrik20101
27Nicklas ReinhardÚtok21105
28Suchý MichalÚtok, Záloha10004
29Klaban ŠtěpánÚtok, Záloha10001
30Banszel TomášÚtok10004
31Nocar LukášZáloha10007
32Čvančara Václav ml.Záloha10008
33Šmejkal JakubÚtok10002
34Klaban JakubZáloha10005
35Lalík ŠtěpánZáloha10004
36Hes Ondřej-Obrana10008
37Bursík Denis-Záloha10006
38Urbanec JanZáloha10104
39Trejbal JosefZáloha10006
40Gerlický EduardÚtok, Záloha10008
41Tomeš DenisAberdeen Gordonians HC (SCO)10003
42Skála DanielZáloha10004
43Hanzlík MatyášÚtok10005
44Ačamovič MarkoÚtok10008
45Toms JosefÚtok, Záloha11008
46Kaplan PetrObrana10108
47Toms MartinÚtok, Záloha10106
48Hynek TomášObrana11007
49Svoboda LukášÚtok12007
50Tran Thang Duong (Tomáš)Záloha10002
51Richter MilanZáloha10104
52Čech Ladislav-Obrana10008
53Plachý MartinÚtok, Záloha10004
54Kondrát JakubObrana11007
55Vaníček JakubÚtok10006
56Linhart AdamZáloha10002
57Vavřina ŠtěpánObrana, Záloha10007
58Beníšek LukášÚtok10007

Základní pravidla soutěže

Hlavní partneři

Institucionální partneři

Partneři

Mediální partneři

Týmy