Extraliga muži 2018-2019

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

TJ Plzeň Litice

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Skupina C (o vítězství):

Extraliga muži (sk. C) 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1108113892925
2107212781923
3104152123-213
4103252530-511
5103251434-2011
Skupina D (o pořadí):

Extraliga muži (sk. D) 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
Skupina A:

Extraliga muži (sk. A)

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
188003743324
2851252143816
3841325131213
462041435-216
56006043-430
Skupina B:

Extraliga muži (sk. B) 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1109014984127
2107032624221
31060432171518
4105142632-616
5102171832-147
6100010947-380

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga muži 2018-2019

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Rozhodčí Stav zápasu
- Finále
- Semifinále
- Semifinále
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Lahoda Lukáš
Větrovský Petr
-
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Soukup Michael
Větrovský Petr
-
Rozhodčí -
Lahoda Lukáš
Piardi Francesco
-
Rozhodčí -
Toth Alexandr
Větrovský Petr
-
Piardi Francesco
Pravda Josef
-
Lahoda Lukáš -
Mack Jiří -
Soukup Michael -
Pravda Josef
Vrkoč Jaroslav
-
Lahoda Lukáš
Mack Jiří
-
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Mack Jiří
Toth Alexandr
-
Lahoda Lukáš
Soukup Michael
-
Pivko Michal
Větrovský Petr
-
Mejzlík Jakub
Piardi Francesco
-
Hupcej Jaroslav
Kordík Jakub
-
Toth Alexandr
Větrovský Petr
-
Hupcej Jaroslav
Lahoda Lukáš
-
Rozhodčí -
Pravda Josef
Toth Alexandr
-
Pravda Josef
Toth Alexandr
-
Lahoda Lukáš
Pivko Michal
-
Hupcej Jaroslav
Toth Alexandr
-
Rozhodčí -
Lahoda Lukáš
Toth Alexandr
-
Piardi Francesco
Pravda Josef
-
Pravda Josef -
Rozhodčí -
Piardi Francesco
Větrovský Petr
-
Lahoda Lukáš
Mejzlík Jakub
-
Lahoda Lukáš
Mejzlík Jakub
-
Soukup Michael -
Hupcej Jaroslav
Pivko Michal
-
Mack Jiří
Toth Alexandr
-
Mack Jiří
Toth Alexandr
-
Hupcej Jaroslav
Mack Jiří
-
Babická Helena
Toth Alexandr
-
Pravda Josef -
Soukup Michael -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Hupcej Jaroslav
Trávník Jiří
-
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Mack Jiří
Mejzlík Jakub
-
Rozhodčí -
Rozhodčí -
Rozhodčí -

Tabulka střelců

Tabulka střelců - Extraliga muži

PořadíHráčTýmPoziceGólyZápasy
1Seemann MartinRakovníkZáloha2615
2Nicklas ReinhardLiticeÚtok2417
3Jahoda TomášRakovník(C), Záloha1515
4Hynčík TomášHradecÚtok, Záloha1512
5Vacek DavidSlaviaÚtok1413
6Kulička JiříHradecÚtok1313
7Vohnický TomášBohemiansÚtok1214
8Železný JanBohemiansÚtok1016
9Bárta MichalLiticeÚtok1015
10Koryťák JakubLiticeZáloha917
11Duong Tran Thang (Tomáš)RakovníkZáloha99
12Lalík ŠtěpánPragaZáloha810
13Romanec TomášRacaZáloha812
14Jelačič MatejHradecÚtok810
15Landa JakubHostivařÚtok715
16Capouch MartinSlaviaObrana, Útok, Záloha713
17Sochor OndřejLiticeÚtok714
18Vymyslický FilipHostivařÚtok614
19Klaban ŠtěpánRakovníkÚtok, Záloha515
20Hruška MatejHradecZáloha58
21Tomeš DenisSlavia511
22Piterák DanielSlaviaÚtok, Záloha58
23Kavan MatějPresidentObrana513
24Zuna ČeněkSlaviaÚtok511
25Toms MartinHradecÚtok, Záloha513
26Uhlíř AdamLiticeZáloha518
27Zdeněk RobinHradec(C), Záloha514
28Reece HarryPraga47
29Uhlíř VáclavHostivař411
30Haman JakubBohemians45
31Nocar LukášLiticeZáloha414
32Vudmaska OndřejBohemiansObrana413
33Babický MartinSlaviaZáloha411
34Schreyer MartinPragaObrana411
35Řehák VáclavPresidentÚtok, Záloha411
36Gerlický EduardLiticeÚtok, Záloha414
37Ellinger TomášHradecObrana413
38Pauer TomášHostivařZáloha413
39Vodenka TomášRacaÚtok411
40Kulička LukášHradecÚtok414
41Svatoň MarekSlaviaÚtok411
42Holub TomášHostivařÚtok39
43Soukup VítBohemiansZáloha317
44Rychetník JakubPresidentZáloha37
45Ačamovič MarkoBohemiansÚtok311
46Soukup OndřejBohemiansZáloha316
47Vaníček JakubPragaÚtok311
48Linhart AdamLiticeZáloha36
49Peřinka AlešBohemians28
50Trávník MarekPresidentObrana, Útok, Záloha211
51Čvančara Václav ml.LiticeZáloha218
52Vácha TomášRacaObrana212
53Kopřiva TomášPragaZáloha212
54Šimánek MartinPragaZáloha211
55Urbanec JanSlaviaZáloha214
56Průcha VáclavHostivařObrana215
57Ostaš JanRakovníkObrana215
58Svoboda IvanHradecÚtok26
59Procházka PetrRakovníkÚtok211
60Dašek JosefRakovníkObrana213
61Krýsl MichalBolevecÚtok, Záloha28
62Podzimek DavidHradec27
63Svoboda LukášHostivařÚtok29
64Frantík FrantišekBohemiansÚtok215
65Janeček MichalPragaObrana212
66Banszel TomášHradecÚtok213
67Pauer JanHostivařObrana27
68Toms JosefSlaviaZáloha17
69Hlavatý VáclavPresident15
70Šmejkal JosefHostivař13
71Kottek StanislavRaca12
72Romanec MichalRacaObrana113
73Branšovský TomášRakovníkObrana115
74Rybáček TomášSlaviaObrana113
75Kolář Vojtěch-(C), Obrana, Záloha117
76Šmejkal JakubHostivařÚtok14
77Chlapec PavelPraga(C), Obrana112
78Ostaš RadekRakovníkObrana113
79Chudý JakubHradecZáloha112
80Hornof MilanRakovníkZáloha13
81Bicek LukášBolevec(C), Záloha111
82Kučera FilipBohemiansZáloha117
83Jílek OndřejRakovníkÚtok, Záloha110
84Milec DavidPragaÚtok15
85Trejbal JosefRakovníkZáloha17
86Blažek OndřejPragaZáloha15
87Mann MartinPragaÚtok16
88Opelka MarcelRakovníkÚtok12
89Lehovec MartinHostivařObrana18
90Černý MartinPragaÚtok12
91Krátký VojtěchPragaObrana17
92Lowinger MatějPresident18
93Vaňko AdamSlaviaObrana15
94Pavel JanPragaZáloha19
95Dubina PatrikSlaviaObrana19
96Hynek TomášHostivařObrana115
97Bitter OndrejRacaObrana112
98Vojtek AlešPresidentÚtok111
99Klouzal PetrHostivařZáloha113
100Kordík JakubLitice BÚtok, Záloha112
101Čech Ladislav-Obrana118
102Janoušek MiroslavPragaZáloha110
103Chabr OndřejHostivařÚtok19
104Šimek JakubPresidentObrana18
105Vavřina ŠtěpánPresidentObrana, Záloha18
106Kilián VojtěchLiticeZáloha18
107Bosák AlešHostivařZáloha114
108Franc JiříHradecObrana, Záloha113

Základní pravidla soutěže

V základní části se hraje na dvě skupiny A a B každý s každým dvoukolově, v nadstavbové části skupina C a skupina D, ve skupinách každý s každým dvoukolově, do skupiny C postupují družstva na 1. – 3. místě po základní části, započítávají se výsledky ze vzájemných utkání v základní části do skupiny D postupují družstva na 4 – 6. místě po základní části, započítávají se výsledky ze vzájemných utkání v základní části.

Play-off (Final4)
  • Semifinále
    • 1. tým x 4. tým ze skupiny C hraje na jedno vítězné utkání
    • 2. tým x 3. tým ze skupiny C hraje na jedno vítězné utkání
  • Vítězové semifinálových zápasů hrají na jedno utkání o první místo
  • Utkání o 3. místo se nehraje – 3. místo získává tým s lepším umístěním v základní části
Postup do EuroHockey Club Trophy nebo Chalenge

Vítěz Final4 má automaticky právo na účast v Eurohockey Club Trophy (Challenge). Na 2 místo v Eurohockey Club Trophy (Challenge) se může přihlásit vítěz základní části, v případě, že se nestane vítězem Final4 a má právo účasti jako vítěz finále. V takovém případě má právo účasti v Eurohockey Club Challenge tým umístěný na druhém místě ze základní části.

 

 

Týmy