Extraliga muži hala 2018-2019

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC 1972 Rakovník

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga muži hala

UmístěníTýmVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
182069224726
262264293520
351459411816
43253845-711
53073260-289
61182691-654

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga muži hala 2018-2019

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Rozhodčí
-
Toth Alexandr
Mack Jiří
Soukup Michael
Větrovský Petr
Mack Jiří
Toth Alexandr
Mack Jiří
Soukup Michael
Toth Alexandr
Větrovský Petr
Mack Jiří
Toth Alexandr
Soukup Michael
Větrovský Petr
Soukup Michael
Větrovský Petr
Pivko Michal
Toth Alexandr
Soukup Michael
Toth Alexandr
Pivko Michal
Větrovský Petr
Soukup Michael
Větrovský Petr
Pivko Michal
Toth Alexandr
Mack Jiří
Piardi Francesco
Mejzlík Jakub
Větrovský Petr
Mack Jiří
Mejzlík Jakub
Piardi Francesco
Větrovský Petr
Mack Jiří
Piardi Francesco
Mejzlík Jakub
Větrovský Petr
Holek Tomáš
Mejzlík Jakub
Holek Tomáš
Toth Alexandr
Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
Holek Tomáš
Toth Alexandr
Holek Tomáš
Mejzlík Jakub
Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
Mack Jiří
Větrovský Petr
Holek Tomáš
Větrovský Petr
Holek Tomáš
Mack Jiří
Mack Jiří
Větrovský Petr
Holek Tomáš
Větrovský Petr
Holek Tomáš
Mack Jiří

Tabulka střelců

Tabulka střelců – Extraliga muži hala

PořadíHráčTýmPoziceGólyZápasy
1Vacek DavidSlaviaÚtok2110
2Seemann MartinRakovníkZáloha2012
3Procházka PetrRakovníkÚtok2010
4Capouch MartinSlaviaObrana, Útok, Záloha1411
5Zuna ČeněkBolevecÚtok138
6Benda LukášLiticeObrana1211
7Dašek JosefRakovníkObrana1112
8Jahoda TomášRakovník(C), Záloha1012
9Sochor OndřejLiticeÚtok109
10Trávník MarekPresidentObrana, Útok, Záloha98
11Piterák DanielSlaviaÚtok, Záloha99
12Bárta MichalLiticeÚtok99
13Uhlíř AdamLiticeZáloha911
14Železný JanBohemiansÚtok811
15Nocar LukášLiticeZáloha711
16Vohnický TomášBohemiansÚtok79
17Griebl JakubSlaviaZáloha78
18Trejbal JosefRakovníkZáloha610
19Svatoň MarekSlaviaÚtok69
20Kolář VojtěchBohemians(C), Obrana, Záloha511
21Čvančara Václav ml.LiticeZáloha511
22Řehák VáclavPresidentÚtok, Záloha410
23Soukup VítBohemiansZáloha411
24Kučera FilipBohemiansZáloha410
25Tomeš DenisBolevec46
26Koryťák JakubLiticeZáloha411
27Kavan MatějPresidentObrana410
28Krýsl MichalBolevecÚtok, Záloha48
29Duong Tran Thang (Tomáš)RakovníkZáloha410
30Frantík František-Útok46
31Klaban ŠtěpánRakovníkÚtok, Záloha310
32Urbanec JanSlaviaZáloha310
33Skála DanielRakovníkZáloha312
34Lehejček JanSlaviaÚtok210
35Kolanda RadekPresidentObrana210
36Kopřiva DavidRakovníkObrana212
37Rybáček TomášSlaviaObrana28
38Drastík TomášSlaviaÚtok, Záloha23
39Kopřiva TomášPragaZáloha29
40Lomský JiříPresident210
41Soukup OndřejBohemiansZáloha211
42Kindl JanBolevec210
43Kacbal OndřejSlaviaObrana112
44Ostaš RadekRakovníkObrana112
45Vudmaska OndřejBohemiansObrana16
46Hakl DanielPresident12
47Rychetník JakubPresidentZáloha12
48Lehovec MartinSlaviaObrana110
49Kaplan PetrBohemiansObrana111
50Bystřický DominikLiticeObrana19
51Nicklas ReinhardLiticeÚtok12
52Koucký TomášPresidentÚtok, Záloha18

Základní pravidla soutěže

 

Týmy