Extraliga muži hala 2019-2020

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

HC 1972 Rakovník

Finálové zápasy

Extraliga muži hala – Final4

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
31 Holek Tomáš
Toth Alexandr
Semifinále
32 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
Semifinále
33 Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
Finále

Tabulka pořadí

Extraliga muži hala 2019-2020

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
11072163342923
21071263441922
3104155352113
4103344543212
5103254054-1411
6101274178-375

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga muži hala 2019-2020

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
1 Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
2 Mack Jiří
Toth Alexandr
Oficiální
3 Toth Alexandr
Větrovský Petr
Oficiální
4 Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
5 Mack Jiří
Toth Alexandr
Oficiální
6 Pivko Michal
Větrovský Petr
Oficiální
7 Holek Tomáš
Piardi Francesco
Oficiální
8 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
9 Piardi Francesco
Pivko Michal
Oficiální
10 Piardi Francesco
Větrovský Petr
Oficiální
11 Pivko Michal
Větrovský Petr
Oficiální
12 Pivko Michal
Větrovský Petr
Oficiální
13 Toth Alexandr
Větrovský Petr
Oficiální
14 Hupcej Jaroslav
Větrovský Petr
Oficiální
15 Holek Tomáš
Hupcej Jaroslav
Oficiální
16 Holek Tomáš Oficiální
17 - Oficiální
18 - Oficiální
19 Holek Tomáš
Mack Jiří
Oficiální
20 Holek Tomáš
Toth Alexandr
Oficiální
21 Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
22 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
23 Holek Tomáš
Mack Jiří
Oficiální
24 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
25 Pivko Michal Oficiální
26 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
27 Rozhodčí
Větrovský Petr
Oficiální
28 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
29 Pivko Michal
Toth Alexandr
Oficiální
30 Rozhodčí
Větrovský Petr
Oficiální
31 Holek Tomáš
Toth Alexandr
Semifinále
32 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
Semifinále
33 Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
Finále

Tabulka střelců

Extraliga muži hala 2019-2020

HráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
Seemann MartinČesko mužiZáloha2811012
Procházka PetrRakovníkÚtok1621012
Benda LukášČesko mužiObrana1501011
Železný JanČesko mužiÚtok1420012
Jelačič MatejRacaÚtok1430010
William JeammotSlaviaÚtok132009
Soukup VítČesko mužiZáloha1320012
Kolář VojtěchBohemians(C), Obrana, Záloha1130012
Jahoda TomášČesko muži(C), Záloha1000012
Capouch MartinČesko mužiObrana, Útok, Záloha1010011
Plochý Lukáš-Útok101104
Bárta Michal-Útok942011
Tomeš DenisČesko muži900010
Krýsl MichalBolevecÚtok, Záloha900010
Nocar Lukáš-Záloha811011
Zuna ČeněkČesko mužiÚtok841010
Gerlický Eduard-Útok, Záloha72009
Hruška MatejRacaZáloha63008
Richter Jan-Záloha510012
Griebl JakubČesko mužiZáloha50007
Hanus MartinČesko muži(C), Obrana530011
Duong Tran Thang (Tomáš)Česko mužiZáloha520010
Bicek LukášBolevec(C), Záloha510010
Toms Josef-Útok, Záloha52007
Parajka MatůšRacaZáloha510010
Vodenka TomášČesko mužiÚtok500010
Koryťák Jakub-Záloha520011
Uhlíř Adam-Záloha540011
Soukup OndřejČesko mužiZáloha511012
Vácha TomášRacaObrana410010
Vohnický Tomáš-Útok400012
Vudmaska OndřejBohemiansObrana40008
Romanec TomášRacaZáloha411010
Urbanec Jan-Záloha40004
Dubina PatrikČesko chlapci U18Obrana30009
Trejbal JosefČesko mužiZáloha330010
Sochor OndřejČesko mužiÚtok31005
Seemann JanRakovníkBrankář300012
Kopřiva TomášPragaZáloha30006
Kopřiva DavidRakovníkObrana332112
Karafiát MatějČesko chlapci U18Útok30002
Ačamovič MarkoBohemiansÚtok321012
Sedláček JosefBolevecBrankář200010
Kaplan Petr-Obrana210012
Kurz Vojtěch-Obrana210010
Babický MartinČesko mužiZáloha20003
Kindl JanBolevec200010
Klaban ŠtěpánČesko chlapci U18Útok, Záloha200010
Skála DanielRakovníkZáloha10106
Hes Ondřej-Obrana110011
Dašek JosefRakovníkObrana10004
Lehovec MartinČesko mužiObrana120111
Zgraja MarekČesko mužiObrana11009
Čvančara Václav ml.LiticeZáloha10009
Zajíc VojtěchBolevecObrana10008

Základní pravidla soutěže

Systém hry

každý s každým dvoukolově v základní části

play off:
1.družsvo x 4.družstvo po základní část na jedno vítězné utkání
2.družstvo x 3.družstvo po základní části na jedno vítězné utkání
Utkání o 3.místo se nehraje. Na třetím místě se umístí lépe umístěné družstvo po základní části.

Technické zajištění

08.12.2019 Rača Hala Slavia
14.12.2019 Bolevec Hala Slavia
12.01.2020 Rakovník Hala Slavia
25.01.2020 Bohemians Hala Slavia
02.02.2020 Litice Hala Slavia

 

Týmy