Extraliga muži hala 2021-2022

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga muži 2021-2022 - HALA

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
1532043241911
253204132911
35230393279
45212403197
551042642-163
650053159-280

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga muži hala 2021-2022

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasuČíslo zápasu Rozhodčí Stav zápasu
21001003 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
oficiální
21001001 Holek Tomáš
Mejzlík Jakub
oficiální
21001002 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
21001004 Holek Tomáš
Pivko Michal
oficiální
21001005 Holek Tomáš
Toth Alexandr
oficiální
21001006 Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
21001008 Mack Jiří
Toth Alexandr
oficiální
21001009 Pivko Michal
Toth Alexandr
oficiální
21001007 Mack Jiří
Pivko Michal
Oficiální
21001012 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
oficiální
21001011 Mack Jiří
Toth Alexandr
Oficiální
21001010 Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální
21001015 Holek Tomáš
Mejzlík Jakub
oficiální
21001013 Mack Jiří
Mejzlík Jakub
oficiální
21001014 Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
- Holek Tomáš
Mack Jiří
oficiální
- Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální
- Mejzlík Jakub
Toth Alexandr
oficiální

Tabulka střelců

Extraliga muži hala 2021-2022

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervená
1Seemann MartinRakovníkZáloha23210
2Železný JanBohemiansÚtok15310
3Benda LukášLiticeObrana15100
4Kulička JiříHradecÚtok12000
5Bogár JurajRačaÚtok11000
6Urbanec JanSlaviaZáloha11110
7Vacek DavidSlaviaÚtok11110
8Procházka PetrRakovník BÚtok9100
9Zuna ČeněkSlaviaÚtok8210
10Uhlíř AdamLiticeZáloha8220
11Hynčík TomášHradecÚtok, Záloha7010
12Adrián AugustiničRačaZáloha7100
13Trejbal JosefRakovníkZáloha6220
14Soukup OndřejBohemiansZáloha6110
15Svatoň MarekSlaviaÚtok6210
16Hanus MartinSlavia(C), Obrana5220
17Kolář VojtěchBohemians(C), Obrana, Záloha5100
18Soukup VítBohemiansZáloha5020
19Bodnár KryštofKadaňÚtok5110
20Toms JosefSlavia(C), Útok, Záloha5200
21Stibor LukášBohemiansZáloha5000
22Lalík ŠtěpánČesko muži U21Záloha4000
23Gerlický EduardLiticeÚtok, Záloha4200
24Orolín MatejRačaObrana4100
25Krýsl MichalHradecÚtok, Záloha4110
26Tran Thang Duong (Tomáš)RakovníkZáloha4100
27Klaban ŠtěpánRakovníkÚtok, Záloha3400
28Homolka JakubLiticeÚtok, Záloha3100
29Krampl Matej-2100
30Vácha Tomáš-Obrana2100
31Koryťák JakubLiticeZáloha2020
32Jelačič MatejRačaÚtok2100
33Kačírek FilipLiticeÚtok, Záloha2320
34Frantík FrantišekBohemiansÚtok2000
35Bystřický DominikLiticeObrana2100
36Sochor OndřejLiticeÚtok2230
37Peřinka AlešBohemians1000
38Podzimek DanielHradecObrana1000
39Romanec MichalRačaObrana1120
40Rybáček TomášSlaviaObrana1200
41Branšovský TomášRakovníkObrana1100
42Šimánek MartinPragaZáloha1000
43Kučera Filip-Záloha1200
44Skála DanielRakovníkZáloha1010
45Lehovec MartinČesko mužiObrana1330
46Garaj Richard-Útok1000
47Toms MartinHradecÚtok, Záloha1120
48Dubina PatrikČesko chlapci U18Obrana1300
49Capouch MartinSlaviaObrana, Útok, Záloha1000
50Prokop MarekRakovník BZáloha1000
51Zdeněk RobinHradec(C), Záloha1120
52Holásek MichalPresidentÚtok1110

Základní pravidla soutěže

Rozpis hala 2021-2022

 

Termíny Play-off

Semifinále – pátek 28.1. Kbely 19.30 a 21.00
Finále – sobota 29.1. Slavia 18.00
Týmy