Extraliga ženy 2018-2019

Pořadí
Kalendář
Střelci
Pravidla

 

Vítěz

 

SK Slavia Praha

Finálové zápasy

Tabulka pořadí

Extraliga ženy 2018-2019

UmístěníTýmZápasyVýhraRemízaProhraGóly +Góly -RozdílBody
116112364194535
216104256203634
31593344222230
4158342725227
5145361617-118
6143383139-812
71412111057-475
81412111160-495

Přidat do kalendáře: Google Apple Outlook

Kalendář zápasů

Extraliga ženy

DatumDomácíVýsledkyHostéMísto zápasu Rozhodčí Stav zápasu
- Finále
- Semifinále
Mack Jiří
Šmídová Štěpánka
Semifinále
Rozhodčí -
Hupcej Jaroslav
Pravda Josef
Rozhodčí
-
Rozhodčí -
Šmídová Štěpánka
Soukup Michael
-
Mack Jiří
Pivko Michal
-
Rozhodčí -
Mack Jiří
Větrovský Petr
-
Mejzlík Jakub
Pivko Michal
-
Babická Helena -
Babická Helena
Pivko Michal
-
Lahoda Lukáš
Pravda Josef
-
Soukup Michael -
Pivko Michal -
Rozhodčí -
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Pivko Michal
Šmídová Štěpánka
-
- -
- -
- -
Piardi Francesco
Pravda Josef
-
- -
- -
- -
Piardi Francesco
Větrovský Petr
-
Pravda Josef -
Šmídová Štěpánka
Venclová Martina
-
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Pivko Michal
-
Babická Helena
Korbel Václav
-
Rozhodčí -
Toth Alexandr
Větrovský Petr
-
Soukup Michael -
- -
Babická Helena
Holek Tomáš
-
Kavanová Daniela
Toth Alexandr
-
Babická Helena
Babická Nikol
-
Soukup Michael
Venclová Martina
-
Babická Helena -
Kavanová Daniela
Soukup Michael
-
Lahoda Lukáš
Pravda Josef
-
Mejzlík Jakub
Pivko Michal
-
Šmídová Štěpánka
Venclová Martina
-
Babická Helena
Mack Jiří
-
Mejzlík Jakub
Šmídová Štěpánka
-
Babická Nikol
Mack Jiří
-
Kavanová Daniela
Pivko Michal
-
Babická Helena
Holek Tomáš
-
Babická Helena
Holek Tomáš
-
Babická Helena
Babická Nikol
-
Holek Tomáš
Šmídová Štěpánka
-
Babická Nikol
Kavanová Daniela
-
Pravda Josef -
Babická Helena
Šmídová Štěpánka
-
Babická Helena
Holek Tomáš
-
Šmídová Štěpánka
Toth Alexandr
-
Hupcej Jaroslav
Soukup Michael
-

Tabulka střelců

Extraliga ženy 2018-2019

PořadíHráčTýmPoziceGólyZelenáŽlutáČervenáZápasy
1Lehovcová (Bížová) AdélaSlaviaÚtok150009
2Vorlová AnnaRakovníkÚtok, Záloha1300012
3Šašková (Kubů) TerezaPragaÚtok1100015
4Babická NikolSlavia(C), Útok1010013
5Daňková Iva (Hudečková)RakovníkÚtok, Záloha820015
6Mánková Barbora (Polcarová)RakovníkÚtok, Záloha800015
7Hájková NatálieSlaviaÚtok, Záloha800014
8Dolívková LucieLiticeÚtok, Záloha700011
9Capouchová RenataSlaviaObrana, Záloha600010
10Duchková LucieLiticeObrana, Záloha600012
11Šmídová MagdalénaSlaviaÚtok500012
12Kopřivová VeronikaRakovníkÚtok500010
13Pazlarová TerezaHostivařÚtok500013
14Pažitková Barbora-(C), Útok500014
15Mejzlíková Tereza – duplicitaSlavia400015
16Brtvová LenkaSlaviaÚtok41005
17Holubcová TerezaHostivařZáloha400012
18Lomská ZuzanaPragaÚtok41009
19Kolářová AnnaPragaObrana, Útok, Záloha410015
20Nováková NatálieSlaviaZáloha400010
21Vostárková MichaelaHostivařZáloha420012
22Hoštičková KateřinaMnichoviceZáloha40008
23Tománková Veronika (Matoušková)RakovníkObrana310013
24Matoušková Tereza (Kotálová)RakovníkÚtok30005
25Neusser (Reichlová) JindřiškaSlaviaObrana, Záloha330010
26Machútová (Švenková) BarboraHradecObrana, Záloha300011
27Kučerová MichaelaSlaviaÚtok, Záloha30008
28Staňková EvaHostivařZáloha310012
29Stehlíková MichaelaRakovníkÚtok, Záloha300014
30Nováková VeronikaSlaviaObrana, Záloha30007
31Kožíšková AdélaLiticeObrana310011
32Bašová KateřinaRakovníkObrana, Záloha310014
33Vudmasková (Kubů) MonikaPragaObrana, Záloha300013
34Hrdličková AnnaPragaÚtok300014
35Průchová KláraLiticeÚtok, Záloha300012
36Kalluschová Petra-200010
37Kopecká Kamila-Útok, Záloha20004
38Hraníčková EliškaČesko dívky U18(C), Útok, Záloha200013
39Nešporová PavlaSlavia B200010
40Tláskalová MichaelaHradecZáloha21008
41Kučerová KvětaHostivařZáloha211010
42Neplechová DenisaHostivařÚtok22009
43Ohnemichlová TerezaRakovníkObrana, Záloha200015
44Kamarádová JanaSlavia B200010
45Buňatová (Plicková) KateřinaBohemiansÚtok, Záloha20009
46Průchová AlžbětaBohemiansZáloha21009
47Čermáková BarboraRakovníkObrana220014
48Vyletová DenisaLiticeZáloha200012
49Pucherová BarboraHradecÚtok, Záloha20006
50McLaughlin (Váňová) TerezaSlavia B200010
51Vojtášková (Kubásková) Bronislava-10006
52Halamová MonikaČesko dívky U16Obrana10006
53Křikavová MarkétaRakovníkObrana10004
54Minaříková KamilaHradecÚtok, Záloha10004
55Fousková (Veselá) LenkaMnichovice10004
56Chaloupková VendulaBohemiansZáloha100013
57Treglerová BarboraRakovníkObrana10006
58Tušlová Adéla-Útok110012
59Tůmová TerezaPragaÚtok, Záloha100013
60Merxbauerová Ellen-Obrana, Záloha110010
61Cafourková Veronika (Škrancová)RakovníkObrana, Záloha10004
62Ostatnická EvaPragaÚtok10002
63Přibíková VeronikaČesko dívky U18Útok, Záloha100010
64Keberdlová NikolaLiticeÚtok10006
65Holubová EliškaRakovníkÚtok, Záloha100010
66Žežulková EliškaSlavia B10005
67Venclová MartinaHradecÚtok, Záloha100011
68Jelínková KateřinaSlaviaObrana, Záloha100010
69Žemličková AdélaHradecObrana10005
70Škrancová BarboraRakovníkObrana10005
71Vošahlíková IvanaPragaObrana100012
72Svobodová VeronikaBohemiansÚtok10003

Základní pravidla soutěže

V základní části se hraje každý s každým dvoukolově.

Hraje se 4×15 minut – 1. a 3. přestávka 2 minuty a 2. přestávka 10 minut.

Play-off (Final4)
  • Semifinále
    • 1. tým x 4. tým hraje na jedno vítězné utkání
    • 2. tým x 3. tým hraje na jedno vítězné utkání
  • Vítězové semifinálových zápasů hrají na jedno utkání o první místo
  • Utkání o 3. místo se nehraje – 3. místo získává tým s lepším umístěním v základní části
Postup do EuroHockey Club Trophy nebo Challenge

Česká republika má právo obsadit 2 místa v EuroHockey Club Trophy nebo Challenge. Ta budou obsazena takto:

  1. místo – vítěz Final4
  2. místo – buď vítěz základní části (pokud nevyhrál zároveň Final4) a nebo 2. tým ze základní části

 

Týmy